موج
کدخبر : ۳۷۴۲۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374285

استاندار ایلام :

استاندار ایلام گفت: ارتش همواره بعنوان تکیه‌گاهی محکم و پشتوانه‌ای استوار برای کشور علاوه بر اقتدار در حفاظت از مرزهای زمینی، هوایی و دریایی کشور از ویژگی بازدارندگی پشیمان کننده برای دشمنان برخوردار بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام ،محمد نوذری استاندار ایلام در پیامی فرا رسیدن ۲۹ فروردین ماه، روز گرامیداشت ارتش جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت و افزود:بیست ونهم فروردین ماه؛ روز ارتش جمهوری اسلامی ایران یادآور رشادت ها و حماسه آفرینی‌های مردانی است که از نخستین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون چه در دوران دفاع مقدس و چه در بحران ها و حوادث غیرمترقبه چون سیل، زلزله و غیره و چه امروز در مقابله با بیماری منحوس کرونا همواره موجب دلگرمی مردم و حافظ امنیت، اقتدار و استقلال ایران عزیز بوده اند.

وی با بیان اینکه نامگذاری ۲۹ فروردین ماه بنام روز ارتش جمهوری اسلامی ایران از سوی امام راحل (ره) بیانگر هوشمندی و آگاهی آن امام بزرگ و اهمیت و نقش و جایگاه این نیروی عظیم مردمی است،اظهار داشت: پرواضح است که این حرکت ارزشمند هم قدردانی از ارتشیان و هم پیوندی مستحکم بین ارتش و ملت و انقلاب ایجاد کرد که در ماموریت های بعدی موجب استمرار پایبندی بیش از پیش به ارزش‌های ایرانی و اسلامی و آرمان‌های امام راحل گردید.

استاندار ایلام خاطرنشان کرد: ارتش همواره در روزهای سخت در کنار ملت بوده است و اکنون در دهه پنجم حیات انقلاب اسلامی با حضور مقتدرانه در منطقه و بهره گیری از توان نیروهایی دلسوز و متخصص در زمین، هوا و دریا و با تقدیم 48 هزار شهید گلگون کفن در دفاع از امنیت و اقتدار ملت و سرزمین و ارزشهای اسلامی نقشی بی بدیل داشته است.

نوذری تصریح کرد:امروز این نیروی پرتوان در زمره ارتش های قدرتمند جهان قرار دارد و همواره بعنوان تکیه‌گاهی محکم و پشتوانه‌ای استوار برای کشور علاوه بر اقتدار در حفاظت از مرزهای زمینی، هوایی و دریایی کشور از ویژگی بازدارندگی پشیمان کننده برای دشمنان برخوردار بوده است.

وی با تبریک فرا رسیدن روز ارتش جمهوری اسلامی ایران به تمامی مردان بی‌ادعای ارتش و عزیزان نیرو‌های مسلح در اقصی نقاط ایران اسلامی بویژه استان ایلام، از زحمات و تلاش های این عزیزان صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها