موج
کدخبر : ۳۷۴۱۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374141

مهدی قلیان اول:

معاون دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام کرد: تعداد مراجعان سرپایی با علائم مشکوک کرونا در حال افزایش است و تعداد فوت شدگان نیز ۲ رقمی شده و روند افزایشی آن ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، مهدی قلیان اول، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام کرد: روند افزایشی مبتلایان به کرونا در استان خراسان رضوی در بخشهای بستری و سرپایی و همچنین فوتی ها همچنان ادامه دارد و تعداد بستری شدگان ناشی از کرونا در بخشهای مراقبتهای ویژه‌ خراسان رضوی ۲۶۵ نفر است.

مهدی قلیان اول اظهار کرد: هم اکنون  تعداد کل بستری شدگان ناشی از کرونا در بیمارستانهای خراسان رضوی هزار و ۴۲۴ نفر است که این میزان در ابتدای امسال ۴۸۰ نفر بود و تعداد مراجعان سرپایی با علائم مشکوک کرونا در مراکز جامع سلامت‌ همچنان در حال افزایش است و با کمال تاسف تعداد فوت شدگان نیز ۲ رقمی شده و روند افزایشی آن ادامه دارد.

معاون دانشگاه علوم پزشکی مشهد در ادامه گفت: در حال حاضر ۱۳ شهرستان خراسان رضوی در وضعیت قرمز، ۱۵ شهرستان در وضعیت نارنجی و پنج شهرستان در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

مهدی قلیان در انتها تصریح کرد: به مردم عزیز توصیه می کنم ضمن رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی هر گونه علایم سرماخوردگی یا گوارشی را کرونا تلقی کنند مگر خلاف آن ثابت شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها