موج
کدخبر : ۳۷۳۸۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373860

رئیس اداره اجرایی مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران خبر داد:

رئیس اداره اجرایی مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: تعداد ۳۱۳ آشپزخانه آماده طبخ و توزیع غذای گرم بین نیازمندان مازندرانی است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، محمدتقی جلالی با اشاره به اینکه با کمک خیران و مردم نوعدوست استان اطعام مهدوی در قالب پویش ایران همدل ، در ماه مبارک رمضان برگزار می شود، اظهار داشت: این کمک ها شامل بسته معیشتی و غذای گرم با عنوان اطعام مهدوی بوده است که بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان کمک از سوی خیرین و نیکو کاران به این نهاد مساعدت شده است.

وی با بیان اینکه در سال گذشته نیز اطعام مهدوی و کمک مؤمنانه انجام شد، ادامه داد: ماه مبارک رمضان امسال هم با هماهنگی های بعمل آمده و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، اطعام مهدوی برگزار می شود.

رئیس اداره اجرایی مشارکت‌های مردمی کمیته امداد مازندران تصریح کرد: تعداد ۳۱۳ آشپزخانه در استان برای طبخ و توزیع غذای گرم بین نیازمندان فعالیت می کنند.

وی بیان داشت: این اقدام با کمک مردم نوعدوست، خیران و مراکز نیکوکاری انجام و برنامه ریزی شده تا۶۰۰ هزار غذای گرم در شب‌های ماه مبارک رمضان بین نیازمندان ، توزیع شود.

جلالی با تقدیر از خیران و مردم نیکوکار گفت: مازندرانی های نوعدوست می توانند از طریق تلفن همراه با کد دستوری #۰۱۱*۸۸۷۷*و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۱۴۹۹۰۷ در طرح اطعام مهدوی مشارکت کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها