موج
کدخبر : ۳۷۳۷۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373775

جواد اعلمی:

مدیرکل دامپزشکی خراسان رضوی گفت: شهروندان گرامی از خرید فرآورده‌های خام دام و طیور غیر بهداشتی و به ظاهر ارزان، بدون بسته‌بندی مجاز و تاریخ تولید، جدا خود داری کنند .

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی،  جواد اعلمی  مدیرکل دامپزشکی خراسان رضوی در مورد تشدید نظارتها در ماه مبارک رمضان بیان کرد:  همه مراکز مرتبط با فرآورده‌های خام دامی شامل واحد‌های نگهداری، عرضه، خودرو‌های ویژه حمل، کشتارگاه‌های دام و طیور، سردخانه‌ها، کارگاه‌های فرآوری و بسته‌بندی در خراسان رضوی در ماه مبارک رمضان تحت نظارت خاص قرار گرفته اند و به طور مستمر بازرسی می‌شوند.

اعلمی تصریح کرد: ۱۲۰ گروه دامپزشکی بر تولید و عرضه فرآورده‌های خام دام و طیور در خراسان رضوی طول ماه مبارک رمضان نظارت ویژه دارند.

مدیرکل دامپزشکی خراسان رضوی همچنین افزود: همه محصولات مورد تقاضای عموم مردم در ماه مبارک رمضان با توجه به گستردگی شبکه توزیع فرآورده‌های خام دامی چه به صورت تازه و چه به صورت منجمد به طور سازمان‌یافته تامین شده و در فروشگاه‌ها و مراکز عرضه سطح شهر در دسترس قرار دارند.

اعلمی در تهیه و خرید این فرآورده ها از طریق شهروندان تاکید کرد: از مردم درخواست  می کنیم، از خرید فرآورده‌های خام دامی غیر بهداشتی و به ظاهر ارزان  از قبیل گوشت قرمز بدون مهر دامپزشکی، گوشت از پیش چرخ شده، مرغ قطعه‌شده بدون هویت و بسته‌بندی غیرمجاز بدون تاریخ تولید خود داری کنند .

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها