موج
کدخبر : ۳۷۳۵۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373589

رییس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور:

رییس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: امیدواریم در راستای شعار امسال، طرح های اوقاف به تولید کمک کرده و زمینه ساز رفع برخی از موانع تولید شود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حجت الاسلام سید مهدی خاموشی رییس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در سفر به یزد گفت: از مهتمرین فعالیت های مکان های مذهبی در زمان فعلی مخصوصا ایام کرونا، فعالیت های اجتماعی در سایه فرهنگ دینی است و می توانند به این فعالیت ها رونق ببخشند.

وی با بیان اینکه وقف در این زمان باید به انقلاب، اسلام، رفع تحریم، اقتصاد درون زا و مقاومتی کمک کند و در خصوص طرح های استان یزد گفت: اقدامات خوبی در استان انجام شده و ان شاءالله در سال ۱۴۰۰ سرمایه گذاری خوبی در سطح استان برای تحقق شعار سال انجام می شود.

خاموشی بیان کرد: امیدواریم در راستای شعار امسال، طرح های اوقاف به  تولید کمک کرده و زمینه ساز رفع برخی از موانع تولید شود.

حجت الاسلام حسین زارع زاده، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان یزد نیز گفت: در مجموع ۱۶ میلیارد تومان از درآمد موقوفات و نذورات مردم و خیران که مرتبط با امامزادگان و ادارات اوقاف بودند و تخفیفاتی از سوی بیمارستان موقوفه گودرز در طول سال ۹۹ در زمینه های مختلف هزینه شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها