موج
کدخبر : ۳۷۳۴۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373402

هاشم علایی خبر داد:

مدیرکل استاندارد استان اردبیل گفت: در سال 99 صدور و تمدید پروانه کاربرد علامت استاندارد در استان 180 درصد تحقق یافته است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، هاشم علایی ، مدیرکل استاندارد استان اردبیل گفت: در سال 99 عملکرد این اداره کل در رابطه با صدور و تمدید پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری برای واحد‌های تولیدی و خدماتی استان تعداد 115 فقره بوده است.

وی افزود: این پروانه ها در زمینه فرآورده های تولیدی مصالح ساختمانی، معدنی، غذایی و کشاورزی، مکانیک و فلز شناسی، بسته بندی، سلولزی و واحدهای ارائه دهنده خدمات سردخانه ای صادر شده است.

مدیر کل استاندارد استان اردبیل اظهار داشت: در سال گذشته تعداد 72 فقره پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری برای واحدهای تولیدی و خدماتی مختلف صادر و 43 فقره پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری نیز تمدید شده است.

علایی یادآور شد: با صدور تعداد 72 پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری برای واحدهای تولیدی و خدماتی شاهد تحقق 180 درصدی برنامه عملیاتی سال 99 بوده ایم.

وی بیان کرد: قبل از انقضای تاریخ مندرج در پروانه های استاندارد، واحدهایی که در طول اعتبار پروانه، استانداردهای تعیین شده را رعایت کنند، پروانه های کاربرد علامت استاندارد فرآورده های آن ها به مدت سه سال تمدید می شود.

مدیر کل استاندارد اردبیل در پایان تصریح کرد: هم استانی های عزیز با ارسال کد ده رقمی مندرج در زیر علامت استاندارد درج شده روی کالا و خدمات به شماره پیامک 10001517 از اصالت و استاندارد کالا اطمینان حاصل نموده و در صورت مشاهده موارد غیراستاندارد مراتب را به این اداره کل اطلاع دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها