موج
کدخبر : ۳۷۳۳۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373384

حجت الاسلام ورمقانی:

مسئول حوزه نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: باید در راستای تحقق شعار سال "تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی‌ها" زمینه حذف دلالان در بازار تولید را فراهم کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، حجت الاسلام حسین ورمقانی در جلسه شورای فرهنگی و عقیدتی سازمان جهاد کشاورزی اظهار کرد:  تقارن سال 1400 با ایام مبارک شعبانیه مایه برکت این سال است و اهمیت آن از جهت دیگر نزدیک شدن به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری کشور است، که حضور مردم در ادوار مختلف یکی از افتخارات زرین نظام و ملت ایران است، امیدواریم هر آنچه به نفع مردم ایران خواهد بود، رقم بخورد. 

وی افزود: مقام معظم رهبری در ده سال اخیر  شعارهایی را با مضمون اقتصادی در جهت رفع مشکلات اقتصادی مردم، برای نامگذاری سال تعیین کرده‌اند زیرا که دغدغه ایشان رفع مشکلات بیکاری  جوانان و کنترل تورم در کشور است. این  نامگذاری هر ساله با هدف حمایت تمامی مسئولین از تولیدکنندگان است، به گونه‌ای که کشور به حداکثر خودکفایی برسد تا نیاز ما به  کشورهای بیگانه در جهت واردات کالاهای اساسی و غذایی نباشد. 

مسئول حوزه نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: بهترین راه مقابله با استکبار جهانی و دشمن، حمایت از تولیدکنندگان و همچنین کشاورزان است، و با نظارت دقیق بر مزارع و واحدهای صنفی و تولیدی اعم از زراعی، دامپروری، شیلات و... موجبات بهروری بهتر فراهم شود. 

وی تاکید کرد: باید شرایط خاصی برای کارآفرینان و تولیدکنندگان خلاق بخش کشاورزی و ایده‌های آنها فراهم کرد تا بتوانند با یک رویکرد جدید و خلاقانه‌تری به شکوفایی هر چه بیشتر برسند.

وی خاطرنشان کرد: باید حمایت‌هایی  در زمینه اعطای تسهیلات لازم  و ضروری به کشاورزان و تولیدکنندگان مهیا نمود، و زمینه فعال کردن واحدهای تازه کار، نیمه تعطیل و کوچک در راستای شعار سال فراهم شود و به جدیت به آن پرداخته شود و در اولویت قرار بگیرد.

حجت الاسلام ورمقانی تاکید کرد: یکی دیگر از اهداف جهاد کشاورزی استان بر مبنای شعار سال 1400 تعادل  قیمت کالاها به ویژه  گوشت مرغ است  که امیدواریم با حمایت دولت از تولید گوشت سفید و حذف دلالان از بازار تولید از گران شدن غیر منطقی مواد غذایی جلوگیری شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها