موج
کدخبر : ۳۷۳۲۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373282

احمد ناصری:

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: با توجه به تداوم وضعیت بحرانی کرونا کلیه فعالیت‌های آموزشی مدارس در استان به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، احمد ناصری ، مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: حسب دستور وزارت بهداشت بر برگزاری مجازی فعالیت‌های آموزشی در مدارس مناطق قرمز کرونایی کشور، کلیه فعالیت‌های آموزشی در استان اردبیل نیز با توجه به تداوم وضعیت قرمز کرونایی و حاکمیت شرایط بحرانی به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به نحوه فعالیت و حضور کارکنان مدارس استان افزود: با توجه به وضعیت رنگ بندی اعلام شده از طرف ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و دستورالعمل دورکاری کارکنان در شهر‌های قرمز، کلیه فعالیت‌ها به صورت مجازی و دورکاری کادر مدارس نیز الزامی است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل همچنین تصریح کرد: با توجه به نیاز به پاسخگویی به نهاد‌های مافوق و پیگیری و هماهنگی‌های مربوطه نیاز است تا مدیر یا یکی از معاونان مدارس با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی در مدرسه حضور داشته باشند.

ناصری گفت: در مدارس روستایی و عشایری و کم جمعیت با نظر آموزش و پرورش شهرستان و منطقه جهت حضور یا عدم حضور حداقل یک نفر، برنامه‌ریزی انجام می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها