موج
کدخبر : ۳۷۳۱۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373160

رئیس ستاد انتخابات استان یزد مطرح کرد:

رئیس ستاد انتخابات استان یزد با بیان اینکه تا روز ششم ثبت نام داوطلبان شورای اسلامی روستا ۱۷۴۳ نفر در استان ثبت نام کردند، ‌گفت: از این تعداد ۱۵۸۴ نفر آنها را مردان و ۱۵۹ نفر را زنان تشکیل می دهند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، احمد ترحمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و رئیس ستاد انتخابات استان یزد، اظهار ‌کرد: در مجموع از اول ثبت نام شورای اسلامی روستا تاکنون ۱۷۴۳ نفر در سطح استان ثبت نام نموده اند که از این تعداد ۱۵۸۴ نفر آقایان و تعداد ۱۵۹ نفر از بانوان می باشند.

رییس ستاد انتخابات استان یزد تصریح کرد: بر اساس جدول زمانی مدت ثبت نام هفت روز است که از ۱۶ فرودین ماه شروع و تا روز یک‌شنبه ۲۲ فروردین ماه ساعت ۱۸ عصر ادامه دارد.

ترحمی ادامه داد: در استان یزد ۳۹۷ شورای روستایی وجود دارد که ۲۳ شورای اسلامی روستا ۵ نفره و ۳۷۴ شورای روستا، ‌شورای سه نفره هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در پایان ‌تاکید کرد: فقط یک روز دیگر فرصت برای ثبت نام شوراهای روستایی وجود دارد و این مهلت قابل تمدید نیست بنابراین از همه کسانی که قصد داوطلبی دارند درخواست می‌شود در تنها فرصت باقی مانده ‌نسبت به ثبت نام، اقدام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها