موج
کدخبر : ۳۷۳۰۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373035

استاندار مازندران:

استاندار مازندران هر گونه تلاش برای ترویج نماز را سرمایه گذاری فرهنگی دانست و گفت: ترویج نماز در قالب برنامه های فرهنگی و خلاق و اقناعی باید با توجه به شناخت مخاطبان و گروه های هدف صورت گیرد.

 به گزارش خبرگزاری موج مازندران، احمد حسین زادگان در دیدار با حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی رئیس ستاد اقامه نماز استان مازندران و مرتضی ناصحی رئیس ستاد اقامه نماز استانداری و فرمانداری های تابعه، اظهار داشت: اقامه نماز، جامعه را در برابر آسیب های فرهنگی مصون می دارد و از عوامل زمینه ساز انسجام فرهنگی و تقویت روحیه همدلی در جامعه است.

وی با بیان این که ترویج نماز به ویژه در میان جوانان، برای صیانت آنان از معضلات اجتماعی عاملی بسیار مؤثر است، گفت: باید ابعاد مختلف و عمیق و ارزشمند نماز و تأثیر آن بر منش، بینش و رفتار انسان برای مردم و جامعه جوان در قالب برنامه های فاخر و مؤثر تبیین شود.

استاندار مازندران هر گونه تلاش برای ترویج نماز را سرمایه گذاری فرهنگی دانست و یادآور شد: ترویج نماز در قالب برنامه های فرهنگی و خلاق و اقناعی باید با توجه به شناخت مخاطبان و گروه های هدف صورت گیرد.  

حجت الاسلام ابراهیمی رئیس ستاد اقامه نماز استان مازندران نیز با تقدیر از حمایت ها و هدایت های نماینده عالی دولت در استان در راستای ترویج فرهنگ اقامه نماز با عنوان‌ اینکه این مهم اولویت فرهنگی استان است، خاطرنشان کرد: کسب رتبه دوم استانداری مازندران در کشور مرهون حمایت ها و تلاش های استاندار است که شایسته تقدیر است.

همچنین مرتضی ناصحی رئیس ستاد اقامه نماز استانداری و فرمانداری های تابعه نیز در این دیدار، برنامه های مرتبط با ترویج فرهنگ اقامه نماز را مهم ترین جهت گیری فرهنگی و از برنامه های محوری شورای فرهنگی استانداری دانست و تصریح کرد: باید نهاد خانواده، آموزش و پرورش و مجموعه نهادهای آموزشی، تبلیغی و فرهنگی و رسانه ها برای ترویج فرهنگ نماز و نهادینه کردن این مهم پای کار بیایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها