موج
کدخبر : ۳۷۳۰۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373025

با حضور مسئولان استانی و شهرستانی انجام شد:

با حضور محسنی بندپی نماینده مردم شریف شهرستانهای نوشهر،چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی، رضایی رئیس مجمع استان، ملک محمدی رئیس مجمع منطقه پنج این دفتر افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، محمدعلی محسنی بندپی در آئین افتتاح این مجمع اظهار داشت: واژه نخبه، واژه‌ بسیار مقدسی است و بی تردید نخبگان پیشگامان جامعه در همه عرصه‌ها بود و ما اگر به دنبال توسعه به خصوص توسعه پایدار هستیم، باید به نخبگانمان اعتماد و میدان دهیم و بی شک بدون حضور آنان توسعه به ارمغان نخواهد آمد.

وی ادامه داد: تمام کشورهای دنیا به دنبال جذب نخبگان ما هستند و متأسفانه ما هم با کم توجهی های خود به این کوچ کردن ها شتاب می دهیم.

نماینده مردم شهرستانهای نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی، گفت: برای پیشرفت باید جلوی کوچ نخبگانمان را بگیریم و با فضا و فرصت دادن به آنها قفل تمام عقب ماندگی ها و عدم توسعه را بشکنیم.

وی تصریح کرد: همین جا اعلام می کنم که پذیرای نظرات مشورتی تمام نخبگان حوزه انتخابیه در تمام زمینه ها هستم و از تمام نخبگان، جوانان و فرهیختگان می خواهم برای شتاب بخشیدن به قطار توسعه در حرکت منطقه، به میدان بیایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها