موج
کدخبر : ۳۷۳۰۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373018

محمد صفایی:

نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تمامی مسئولان از صدر تا ذیل باید تلاش خود را برای تحقق شعار سال انجام دهند، اما متاسفانه گویا برخی از مسئولان ما در این کشور زندگی نمی‌کنند و به صورت دقیق خلاف جهت حرکت می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمد صفایی نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: برق منطقه‌ای خراسان به دنبال این است که در سال تولید به هیچ واحد تولیدی در گناباد و کاخک انشعاب ندهد.

نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: شعار سال که مقام معظم رهبری اعلام می‌کنند نقش راه مسئولین باید باشد و فصل‌الخطاب است.

وی تصریح کرد: تمامی مسئولان از صدر تا ذیل باید باید تلاش خود را برای تحقق این شعار انجام دهند اما متاسفانه گویا برخی از مسئولان ما در این کشور زندگی نمی‌کنند و به صورت دقیق خلاف جهت حرکت می‌کنند.

نماینده مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: به طور مثال امروز جلسه‌ای در برق منطقه ای خراسان برگزار می‌شود که مسئول برنامه شرکت برق منطقه‌ای خراسان اعلام می‌کند به هیچ واحد تولیدی در شهرک صنعتی گناباد،کاخک و ناحیه کوثر انشعابی داده نشود.

صفایی با انتقاد شدید از برخی مسئولان بیان کرد: این دقیقاً گرفتن جلوی تولید است و آیا باید در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها چنین صحبتی یک مسئول داشته باشد، این مسئولان گویا نمی‌دانند در کجا کار و زندگی می‌کنند.

وی در خاتمه در مورد کارشکنیها برخی تاکید کرد: این موضوع را به صورت جدی پیگیری خواهم کرد تا در سال حمایت از تولید و رفع موانع شاهد چنین صحبت‌هایی نباشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها