موج
کدخبر : ۳۷۲۸۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372806

معروف بسطامی:

سرپرست معاونت، سیاسی، امنیتی و اجتماعی و رئیس ستاد انتخابات استان ایلام گفت:تاکنون ۴۱۱ نفر در انتخابات شورای اسلامی روستاهای استان ایلام نام نویسی کرده اند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام ، معروف بسطامی با بیان اینکه در انتخابات خط قرمز ما قانون است، افزود: داوطلبین با دادن تعهد مبنی بر ارائه سوء پیشینه در روزهای آینده ثبت نام خود را نهایی کنند.

وی با بیان اینکه تاکنون ۴۱۱ نفر در انتخابات شورای اسلامی روستاها ی استان نام نویسی کرده اند، اظهار داشت: از این تعداد ۳۷۶ نفر مرد و ۳۵ نفر زن می باشد.

سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری ایلام ضمن دعوت از بزرگان، معتمدین، فرهیختگان و جوان روستاها جهت ورود به عرصه انتخابات،به ارائه سوءپیشینه در هنگام ثبت نام اشاره و تصریح کرد : با توجه به محدودیت‌های موجود در روستاها و جهت سهولت در ثبت نام  کسانی که تاکنون موفق به دریافت سوء پیشینه نشده‌اند می توانند با حضور در بخشداری‌ها با رعایت پروتکل های بهداشتی و دادن تعهد مبنی بر ارائه سوء پیشینه در روزهای آینده ثبت نام خود را نهایی کنند. 

رئیس ستاد انتخابات در خصوص وظیفه هیئت‌های اجرایی در رسیدگی به صلاحیت داوطلبین انتخابات شوراهای اسلامی شهر وروستا توصیه کرد که قانون را فصل الخطاب دانسته و با عدالت رفتار نمایند.

وی تاکید کرد: در انتخابات قانون خط قرمز ماست و تاکید ما در این فرایند سرنوشت ساز اجرای مر قانون است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها