موج
کدخبر : ۳۷۲۶۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372674

بهروز ندایی:

رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: از ۱۶ فروردین ۵۵۰ نفر داوطلب برای عضویت در شورای روستاهای استان در ششمین دوره انتخابات ثبت نام کرده اند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، بهروز ندایی ، رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل در دومین روز ثبت‌نام کاندیداهای شورای روستاها گفت: تعداد داوطلبان در این دوره قابل توجه بوده و با استقبال بیشتری روبه‌رو شده که در شهرستان مشگین‌شهر میزان ثبت‌نام نسبت به سایر شهرستان ها بیشتر است.

وی با بیان اینکه ثبت نام از ۱۶ فروردین تا ۲۲ فروردین ادامه می یابد گفت: در روز گذشته ۲۵۰ نفر و در روز سه شنبه نیز ۳۰۰ نفر در انتخابات شوراهای روستا و تیره‌های عشایری استان اردبیل ثبت‌نام صورت گرفته است.

رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل با تاکید بر اینکه کاندیداها ثبت‌نام خود را به روزهای آخر موکول نکنند افزود: احتمال دارد داوطلبان در دریافت برگه عدم سوءپیشینه دچار مشکل شوند برای این منظور از روزهای آغازین ثبت‌نام با مراجعه به بخشداری‌ها به صورت حضوری و یا سه راهکار تعیین شده به صورت غیرحضوری در این انتخابات ثبت‌نام کنند.

ندایی ادامه داد: در انتخابات ششمین دوره شورای روستاهای شهرستان گرمی با ۵۴۹ نفر عضو اصلی بیشترین اعضا را در مناطق روستایی ثبت نام می کنند و مشگین‌شهر و اردبیل رتبه های بعدی قرار دارند.

وی با اشاره به اینکه شرایط مناسب برای ثبت‌نام‌کنندگان فراهم می شود اظهار کرد: در رقابت‌های ششمین دوره انتخابات شورای روستاها این ثبت‌نام تا ۲۲ فروردین ماه از ساعت هشت صبح تا شش عصر ادامه می یابد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار اردبیل ادامه داد: در ۳۱ بخشداری نیز شرایطی مهیا شده تا ثبت‌نام حضوری داوطلبان انجام شود تا با بارگذاری صحیح مدارک و مستندات ثبت‌نام به صورت قطعی انجام شود.

ندایی گفت: انتخابات شوراهای روستا و تیره‌های عشایری در یک‌هزار و ۵۸ روستای استان، ۲۸ خردادماه برگزار خواهد شد که در ۳۹ روستا انتخاب اعضا به تعداد پنج نفر و مابقی انتخاب اعضا به تعداد سه نفر خواهد بود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها