موج
کدخبر : ۳۷۲۴۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372456

اکبر بهنام جو:

استاندار اردبیل گفت: با توجه به وضعیت کرونایی حاکم در استان و جهش این ویروس بیماران کرونایی قرنطینه و رهگیری این افراد به جد پیگیری شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر بهنام جو ، استاندار اردبیل در جلسه قرارگاه شهید سلیمانی شهرستان نیر گفت: باید نسبت به وضعیت جهش کرونا در استان حساسیت لازم را داشته باشیم و نظارت جدی در رابطه با افزایش بیماران کرونایی و بستری در بیمارستان ها صورت گیرد.

وی با بیان اینکه در راستای پیشگیری از بیماری کرونا طرح رهگیری و قرنطینه خانگی بیماران کرونایی به جد پیگیری می شود، افزود: متاسفانه با عدم رعایت شیوه نامه های بهداشتی رنگ وضعیت کرونا در شهرستان های استان تغییر کرد که با بی توجهی به این دستورالعمل ها، این وضعیت روز به روز وخیم تر می شود.

استاندار اردبیل در رابطه وضعیت کرونایی شهرستان نیر گفت: در طول دو هفته گذشته یک هزار و ۲۰۰مورد تست رپید و پی سی آر گرفته شده که از این تعداد ۷۳ نفر بیمار کرونایی شناسایی شده است که از این تعداد ۲۰ مورد مربوط به میهمانان نوروزی بوده که به شهرستان نیر سفر کرده بودند.

بهنام جو از عموم مردم استان اردبیل خواست تا با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در کاهش بیماران کرونایی همکاری لازم را انجام دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها