موج
کدخبر : ۳۷۲۴۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372440

وحید میرمحمدی:

رئیس اداره حمل ونقل کالای راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: 13 هزار کارت سلامت برای رانندگان حمل و نقل عمومی مسافری و باری استان صادر شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، وحید میرمحمدی ، رئیس اداره حمل ونقل کالای راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: 3 مرکز تخصصی طب کار در استان جهت انجام معاینات پزشکی رانندگان ناوگان مسافری و باری در حال فعالیت هستند.

وی افزود: در این مراکز آزمایشاتی از قبیل بینایی سنجی، شنوایی سنجی، روانشناسی، معاینات پزشکی بالینی فرد نظیر فشار خون، نوار قلب و آزمایشات روتین مانند قند خون، چربی خون جهت بررسی سلامت رانندگان انجام می‌شود.

رئیس اداره حمل ونقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از صدور و تمدید 13 هزارو 200 کارت هوشمند در سال 99 خبر داد و تصریح کرد: اخذ کارت سلامت از جمله شرایط بسیار مهم داشتن کارت هوشمند برای فعالیت حرفه‌ای رانندگان پرتلاش در بخش حمل و نقل جاده ای است.

میرمحمدی با اشاره به جابجایی سالانه 4 میلیون  تن کالا در استان افزود: رانندگان سخت کوش ناوگان باری و مسافری استان برای اخذ کارت سلامت باید با در دست داشتن صرفا معرفی نامه از مراکز صدور کارت هوشمند به مراکز طب کار سلامت شغلی رانندگان واقع در شهرستانهای اردبیل و پارس آباد مراجعه نمایند.

وی فعالیت 141 شرکت حمل و نقل کالا و مسافـر با بیش از 8 هزارو 899 دستگاه ناوگان مسافری و باری در استان را یادآور شد و افزود:13 هزارو 796 راننده پرتلاش در بخش حمل و نقل کالا و مسافری استان فعالیت می کنند.

رئیس اداره حمل ونقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل خاطرنشان کرد: در قالب کمیسیون های ماده ۱۲ و11نظارت ویژه برعملکرد شرکت‌های حمل و نقل انجام می شود و مردم ،رانندگان ، مسافران و صاحبان کالا می توانند هرگونه شکایات خود را از طریق سامانه 141 جهت رسیدگی به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل اطلاع دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها