موج
کدخبر : ۳۷۲۴۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372431

اکبر بهنام جو:

استاندار اردبیل گفت: بی توجهی به رعایت شیوه نامه های بهداشتی و استفاده از ماسک موجب افزایش مبتلایان و بروز پیک چهارم کرونا در استان شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر بهنام جو استاندار اردبیل در بازدید از بخش کرونا ی بیمارستان امام خمینی (ره) اردبیل گفت: بیشتر کسانی که در بیمارستان به دلیل کرونا بستری هستند به گفته خودشان در مراسم عروسی ، ختم و دید و بازدید های عید مبتلا شده اند.

وی با تاکید بر تداوم رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله اجتماعی بی توجهی به این نکات را در طولانی شدن پیک چهارم تاثیر گذار دانست.

استاندار اردبیل پرهیز از برگزاری مجالس و دورهمی ها به مدت سه هفته را ضروری دانست و افزود: مردم با خودداری از برگزاری و حضور در اجتماعات در این مدت در مدیریت پیک چهارم کرونا همکاری کنند.

بهنام جو اظهار کرد: در ادارات و مراکز فرهنگی اجتماعی هم محدودیت های لازم برای کاهش حضور و اجتماعات اعمال و از تردد خودروهای بومی استان به خارج از استان جلوگیری می شود.

وی گفت: نقش مردم در کنترل و خودمراقبتی بالای ۸۰ درصد بوده و مردم و بازاریان باید در راستای رعایت دستورالعمل ها در جلوگیری از ورود به وضعیت قرمز با جدیت عمل کنند.

استاندار اردبیل تصریح کرد: بازاریان نیز لازم است در رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برای جلوگیری از بروز وضعیت قرمز همکاری کنند.

بهنام جو بیان کرد: با ورود استان به وضعیت قرمز ناچار خواهیم شد محدودیت های کرونایی از جمله تعطیلی اصناف را اجرایی کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها