موج
کدخبر : ۳۷۲۴۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372402

معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش هرمزگان گفت: در بیست و یکمین فراخوان ملی پرسش مهر ریاست جمهوری، ۳۷ هزار دانش آموز در سطح مدارس استان مشارکت داشتند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، احمد مهرانی معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش هرمزگان اظهار داشت: پس از داوری انجام شده در سطح مناطق آموزشی هرمزگان تعداد ۶۱۰ اثر به دبیرخانه استانی پرسش مهر ارسال شد.

وی بیان داشت: از مجموع آثار راه یافته به مرحله استانی ۱۴۷ اثر حائز رتبه برتر شناخته شد که ۵۵ اثر رتبه نخست ۴۸ اثر در رتبه دوم و ۴۴ اثر نیز در رتبه سوم  قرار گرفتند.

معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش هرمزگان اضافه کرد: آثار برتر مرحله استانی برای رقابت در مرحله کشوری ارسال شده و نتیجه نهایی آن در تیرماه ۱۴۰۰ اعلام خواهد شد.

مهرانی با قدردانی از زحمات تمامی مناطق و شهرستان های هرمزگان که در زمینه فراخوان پرسش مهر ریاست جمهوری فعال بودند، خاطر نشان کرد: مناطق قشم، میناب و ناحیه یک بندرعباس به ترتیب توانستند بیشترین رتبه های برتر این مسابقه را در مرحله استانی به خود اختصاص دهند.

بیست و یکمین فراخوان ملی پرسش مهر ریاست جمهوری با سوال فرزندان من برای مقابله با ویروس کرونا چگونه باید به خانواده و همکلاسی های خود کمک و یاری کنید در ابتدای سال تحصیلی ۱۴۰۰_ ۱۳۹۹ همزمان در سراسر کشور  آغاز شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها