موج
کدخبر : ۳۷۱۸۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371894

سیاوش محمدی خبر داد:

مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: با عبور سامانه بارشی زودگذر از استان جوی ناپایدار طی امروز حاکم خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سیاوش محمدی ، مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: بررسی آخرین نقشه های هواشناسی نشان دهنده جوی ناپایدار طی امروز (شنبه ۱۴ فروردین ماه) است.

وی افزود: امروز شاهد عبور سامانه بارشی زودگذری از استان خواهیم بود که موجب ابرناکی، کاهش نسبی دمای هوا، وزش تندباد موقتی و رگبار باران و با احتمال رعد و برق (در ارتفاعات بارش برف) خواهد شد.

مدیر کل هواشناسی استان اردبیل بیان کرد: با توجه به رخداد بارش های رگباری توام با رعد و برق، به هم استانی های محترم توصیه می شود از تردد در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها، صعود به ارتفاعات و چرای دام در مراتع، کوهپایه ها و در مناطق مستعد برای اصابت صاعقه اجتناب نمایند.

محمدی تصریح کرد: از روز یکشنبه (۱۵ فروردین) جوی پایدار در غالب مناطق استان حاکم می شود که تا پایان هفته آتی تداوم خواهد داشت.

وی بیان کرد: از فردا بر دمای هوا افزوده شده و از روز دوشنبه (۱۶ فروردین) با تشدید سرعت وزش باد جنوبی، دما با شیب تندتری افزایش خواهد یافت.

مدیر کل هواشناسی استان اردبیل اظهار کرد: گاهی در برخی از نواحی با توجه به وزش باد تند احتمال رخداد پدیده گرد و خاک دور از انتظار نیست.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها