موج
کدخبر : ۳۷۱۸۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371877

حجت الاسلام و المسلمین بیدرام خبر داد:

رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان اصفهان از توزیع ۱۵۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر شرق اصفهان خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام  و المسلمین بیدرام اظهار کرد: از محل موقوفات و بقاع متبرکه طرح ویژه تبرکات مهدوی با ارزش حدود ۵ میلیارد ریال با مشارکت خیریه امام حسن مجتبی ع جرقویه اجرایی شد که در این طرح ۱۵۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر شرق اصفهان توزیع شد.

 وی اضافه کرد: در طرح تبرکات مهدوی  از ابتدا تاکنون بیش از ۳۵۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان و اقشار آسیب پذیر توزیع شده است.

 رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اصفهان  بیان کرد: این طرح از طریق جلب مشارکت خیرین، و از محل موقوفات مرتبط، بقاع متبرکه کلید خورده است.

حجت الاسلام  و المسلمین روح الله بیدرام ،تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی، تقویت بعد اجتماعی خدمات بقاع متبرکه، توجه به محرومان و اقشار آسیب پذیر را از جمله برنامه‌های در دستور کار اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اصفهان  دانست و خاطر نشان  کرد:  ترویج فرهنگ صدقه به نیابت از اهل بیت علیهم السلام و تقویت رابطه عاطفی با ایشان به وسیله انفاق، ترویج فرهنگ انتظار و مهدویت، تقویت بعد اجتماعی بقاع متبرکه، ایجاد بستر مناسب جهت مشارکت و بسیج مردمی در خدمت به افراد کم برخوردار از جمله رویکردهای جدی در راستای محرومیت زدایی است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها