موج
کدخبر : ۳۷۱۶۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371621

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس تأکید کرد:

نماینده مردم شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: بهره گیری از حداقل فرصت برای حداکثر خدمت رسانی به مردم نشان از درایت، هوشمندی و مسئولیت پذیری اعضای شوراها در هر دوره است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، محمدعلی محسنی در دیدار نوروزی با اعضای شورای اسلامی شهر چالوس با تبریک ایام نوروز و قدردانی از تلاشهای صورت گرفته در شهر چالوس اظهار داشت: جایگاه و عملکرد شوراهای اسلامی شهر و شهرداری در خدمت رسانی به مردم و کسب رضایت شهروندان بسیار مؤثر و مهم است.

وی ادامه داد: رضایتمندی شهروندان از مهمترین عوامل دستیابی به رضایت مردم و خدمت رسانی مناسب، تعامل، همکاری، توجه به قانون و برنامه ریزی صحیح در مجموعه مدیریت شهری است که مهمترین ارزیابی از تأثیر اقدامات انجام گرفته بر زندگی شهری در هر دوره ای از شورا، پس از اتمام مسئولیت و توسط مردم انجام می شود.

نماینده مردم شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بهره گیری از حداقل فرصت برای حداکثر خدمت رسانی به مردم نشان از درایت، هوشمندی و مسئولیت پذیری اعضای شوراها در هر دوره است.

وی گفت: همواره بر وجود برنامه مدون و متمرکز برای ترسیم نقشه راه تأکید شده است و این موضوع در شوراهای اسلامی شهر و روستا که از حضور منتخبان مردم و تجمیع افکار و نظرات شکل گرفته است، اهمیت بیشتری دارد و باید همگی تلاش کنیم  با همدلی و صمیمیت و به دور از هرگونه حاشیه در راستای حل مشکلات و مسائل منطقه و پیشرفت و توسعه آن در ابعاد مختلف در جهت خدمت هر چه بیشتر و بهتر به مردم شریف منطقه گام برداریم و هنر ما خدمتگزاران مردم باید این باشد که از اعتماد و ظرفیت‌های ویژه مردمی‌، از تمامی ‌ابعاد، مخصوصاً نیروی انسانی، کمال بهره برداری و استفاده را در جهت خدمت به خلق ببریم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها