موج
کدخبر : ۳۷۱۵۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371582

فرمانده سپاه الغدیر یزد در اختتامیه کنگره ملی 4000 شهید استان یزد؛

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در اختتامیه کنگره ملی 4000 شهید استان یزد، گفت: حرکت انقلاب اسلامی باید به سمت چشم انداز تمدن جهانی اسلام باشد که با پشتوانه دین اسلام، ولایت فقیه و باور به توانمندی داخلی می توانیم به آن برسیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج یزد، سردار رضا پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در اختتامیه کنگره ملی 4000 شهید استان یزد، گفت: حرکت انقلاب اسلامی باید به سمت چشم انداز  تمدن جهانی اسلام باشد و اقدام راهبردی سپاه الغدیر یزد توجه به ظرفیت بی نظیر دین اسلام و ولایت فقیه و حکومت اسلامی، توجه به قدرت توانمند داخلی است و به این پشتوانه قادر هستیم  تمدن اسلامی را در جهان محقق کنیم.

پورشمسی تاکید کرد: باید گفتمان این مهم که ما در داخل کشور توانمندی های زیادی داریم را در جامعه نهادینه کنیم.

وی گفت: روایات بسیاری شناسایی کرده ایم که بیان می کند با ظرفیت های دین و ولایت فقیه می توان به شکل‌گیری یک تمدن اسلامی رسید.

به گفته سردار رضا پورشمسی برای تحقق تمدن جهانی به پیشران نیاز داریم، بیان کرد: پیشران به معنی جریانی که وقتی حرکت می کند تمام جامعه را با سرعت به سمت جلو به حرکت در بیاورد و باور عمومی را در کل جامعه اسلامی همراه سازد؛ که موفق شدیم امسال میزبان کنگره ملی شهدا باشیم.

وی کنگره ملی شهدا را دارای ظرفیت بالا برای تبدیل شدن به یک پیشران  عنوان کرد  به خاطر نشان ساخت: همانطور که دفاع مقدس باعث شکل گیری، تقویت، تثبیت و صدور انقلاب به کشورهای دنیا شده بود امروز هم در گام دوم انقلاب اسلامی یاد دفاع مقدس قادر است یک حرکت جمعی برای شکل دهی جامعه اسلامی ایجاد کند.

پور شمسی در ادامه به تحقق ۲۷۰ برنامه در قالب ۲۲ کمیته در کنگره ملی 4000 شهید استان یزد اشاره کرد و توضیح داد: در این کنگره بزرگ، ۴۰ خدمت به نیابت ۴۰۰۰ شهید استان یزد انجام شد.

گفتنی است: در کنگره ملی ۴۰۰۰ شهید استان یزد خدماتی همچون کمک به ازدواج آسان، تهیه جهیزیه کامل، سرپرستی ایتام، ساخت خانه های مسکونی برای نیازمندان و بهسازی خانه های مسکونی نیازمندان، تهیه بسته های معیشتی و ماسک برای نیازمندان، چاپ کتب مربوط به شهدا و خاطرات و وصیت نامه های شهدای استان یزد، ۴۰۰۰ اهدای خون و پلاسما، ۴۰۰ نام‌گذاری نوزادان با نام شهدا و ... از خدمات ارزنده این کنگره در استان یزد بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها