موج
کدخبر : ۳۷۱۵۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371501

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا تشریح کرد؛

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان اینکه برای ۱۳ فروردین تدابیر و تمهیدات خاصی داریم گفت: پلیس تابع دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا است.

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، سردار محمد شرفی باحضور در استان آذربایجان شرقی و بازدید از یگان‌های انتظامی در جلسه قرارگاه مشترک امام رضا (ع) و نوروز ۱۴۰۰ ضمن تبریک نیمه شعبان و میلاد باسعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) و حلول سال جدید از تلاش‌ها و مجاهدت‌های پلیس آذربایجان شرقی تقدیر و تشکر کرد.

وی با بیان اینکه ناجا سازمانی مهم و اثرگذار در امنیت داخلی کشور می‌باشد، افزود: نیروی انتظامی با برخورداری از تجهیزات هوشمند و مفید و به کار گیری کارکنان دین مدار و عدالت محور در حوزه‌های مختلف اجتماعی و امنیتی موفق و اثر بخش بوده است.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا به شاخص‌های امنیتی اشاره کرد و گفت: احساس امنیت، فراوانی و کنترل آمار جرایم از شاخصه‌های امنیتی هستند که استان آذربایجان شرقی به دلیل سابقه تاریخی و داشتن مردمانی متدین و بافرهنگ از استان‌های امن کشور در شمالغرب کشور به شمار می‌رود.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه افزود: در اجرای طرح نوروزی، ناجا روی سه محور پیشگیری از جرایم، کشف به موقع جرایم و مدیریت ترافیک برنامه ریزی و تمهیدات لازم را انجام و به کلیه فرماندهان انتظامی سراسر کشور ابلاغ کرده است.

سردار شرفی با بیان اینکه سرعت، صحت و دقت از مؤلفه‌های اصلی مأموریتی ناجا می‌باشند، خاطرنشان کرد: افزایش ارتقا احساس امنیت و آرامش در جامعه و برقراری نظم و اجرای قانون از مهمترین وظایف ذاتی پلیس در جامعه بشمار می‌رود.

وی به مطالبه گری و مسئول سازی دیگر سازمان‌ها در بحث امنیت اشاره کرد و افزود: برابر ماده ۱۰۶ توسعه ششم کشوری هرنوع فعالیت و توسعه‌ای باید دارای پیوست انتظامی و امنیتی بوده و نظریه کارشناسان انتظامی در آن لحاظ تا در کنترل و کاهش جرایم قدم‌های موثرتری برداشته شود.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در پایان با بیان اینکه برای ۱۳ فروردین تدابیر و تمهیدات خاصی داریم تاکید کرد: پلیس تابع دستورات ستاد ملی مقابله با کرونابوده و به شهروندان توصیه می‌کنیم در شرایط حاضر از رفتن به مسافرت خودداری کنند و هموطنانی هم که به مسافرت رفته‌اند به شهرهای خود بازگشته و با رعایت اصول و پروتکل‌های بهداشتی در قطع زنجیره ویروس کرونا به کادر درمان کمک کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها