موج
کدخبر : ۳۷۱۳۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371331

استاندار کرمانشاه:

وضعیت کرمانشاه به لحاظ کرونا چندان مناسب نیست و آمار مبتلایان به ویروس انگلیسی با شیب بالایی در حال افزایش است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه با اعلام هشدار اوج گرفتن کرونا انگلیسی در کرمانشاه در حال اوج گرفتن است، ابراز داشت:بر اساس نمودارهای ارائه شده در جلسه ستاد ملی کرونا، وضعیت کرمانشاه چندان مناسبی نیست و آمار مبتلایان به ویروس انگلیسی با شیب بالایی در حال افزایش است.

هوشنگ بازوند تاکید کرد: فردا(یکشنبه) در نشست ستاد استانی کرونا برای اعمال ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های جدید تصمیم‌گیری می‌کنیم.

هوشنگ بازوند در حاشیه اولین نشست ستاد ملی کرونا در سال جدید که به ریاست رئیس جمهور و به صورت ارتباط زنده تصویری با ستادهای استانی برگزار شد؛ اظهار داشت:متاسفانه وضعیت شهر اسلام آبادغرب قرمز و شهر گیلانغرب نیز نارنجی شده است.

وی تداوم این وضعیت را بسیار نگران کننده دانست و گفت: بررسی های انجام شده نشان می دهد متاسفانه کمتر از ۵۰ درصد مردم استان پروتکل‌ها را رعایت می کنند و بازدیدهایی هم که از شهر کرمانشاه و شهرستان‌ها داشتم بیانگر همین موضوع است. 

مدیر ارشد استان تاکید کرد: این وضعیت هشدار دهنده نشانگر این است که کرمانشاه در آستانه یک پیک بسیار خطرناک است که باید برای کنترل آن تصمیمات اساسی اتخاذ شود.

وی افزود: از مردم می خواهیم نسبت به خطرات این ویروس مرگبار انگلیسی بی تفاوت نباشند زیرا اگر وضعیت به این شکل تداوم پیدا کند شاهد وضع محدودیت های بیشتر و همچنین آسیب بیشتر به معیشت مردم و اقتصاد استان خواهیم بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها