موج
کدخبر : ۳۷۱۰۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371070

سردار حسین اشتری:

فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر حفظ امنیت کشور گفت :ما راه شهید "حاج قاسم سلیمانی" که همان خدمت به مردم است را ادامه خواهیم داد و ان شاء الله توفیق این را داشته باشیم که خدمتگزار خوبی برای مردم و سربازی جان برکف برای ولایت باشیم .

به گزارش خبرگزاری موج کرمان، سردار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی در سفر به کرمان و حضور در گلزار شهدای این شهر در جمع خبرنگاران با بیان گوشه ای از خدمات سردار سلیمانی افزود: بنا به فرموده مقام معظم رهبری مکتب حاج قاسم سلیمانی مکتبی است که می تواند برای جوانان امروز ما الگوی بسیار خوبی باشد و برای نسل های آینده یک راه و روشی نو را ترسیم کند که به خیر و مصلحت کشور باشد.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان لزوم الگو پذیری جوانان از شهید سلمانی گفت: به فرموده مقام معظم رهبری مکتب حاج "قاسم سلیمانی" مکتبی است که می تواند برای جوانان امروز ما الگوی بسیار خوبی باشد و برای نسل های آینده یک راه و روشی نو را ترسیم کند که به خیر و مصلحت کشور باشد.

سردار اشتری خاطر نشان کرد : شهید سلیمانی در حوزه امنیت زحمات بسیاری کشید و نیروی انتظامی نیز در این راستا و ایفای وظایف ذاتی خود که ارتقاء امنیت است نهایت تلاش خود را انجام داده و امیدواریم بتوانیم برای مکتب "حاج قاسم" در این حوزه گام های خوبی برداریم.

فرمانده ناجا تاکید کرد: امیدواریم توفیق این را داشته باشیم که خدمتگزار خوبی برای مردم و سربازی جان برکف برای ولایت باشیم و در همان مسیر ایجاد امنیت، ثبات و پایداری جمهوری اسلامی قدم برداریم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها