موج
کدخبر : ۳۷۱۰۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371044

محمدصادق معتمدیان در بازدید از رادیو زیارت عنوان کرد:

استاندار خراسان رضوی بیان کرد: پیش از شیوع کرونا کلانشهر زیارتی مشهد سالانه میزبان بیش از ۳۰میلیون زائر بود که در شرایط کنونی رادیو زیارت می‌تواند به خوبی در زمینه اهداف خود نقش آفرینی کند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی در بازدید از مجموعه رادیویی ملی زیارت از نزدیک ظرفیتهای تولید محتوا را در این مجموعه مشاهده و بررسی کرد و گفت: رادیو زیارت با حمایت سازمان صداوسیما راه اندازی شده و تنها رادیوی تخصصی ملی است که در استانها فعالیت و در بحث ترویج و اشاعه فرهنگ رضوی و زندگی اهل بیت علیهم السلام و معرفی شخصیت والای امامان و پیامبران تولید محتوا می‌کند.

استاندار خراسان رضوی افزود: با فعالیت‌های سه ساله این مجموعه در استان هم اکنون ۶ استانِ خراسان رضوی، شمالی و جنوبی و ۳ استانِ زیارتی فارس، قم و تهران (شهر ری) هم امکان دریافت برنامه‌های رادیو را در موج am دارد.

معتمدیان گفت: با تلاش‌های انجام شده تولید محتوا و پخش برنامه در رادیو زیارت به شکل ۲۴ساعت در حال انجام است.

وی ابراز امیدواری کرد:زمینه‌های تولید محتوای بیشتر و پربارتر برای این رسانه فراهم و با حمایت‌های استانی و ملی فرصت‌های بیشتر تولید برنامه از جمله ایجاد سیمای زیارت برای آن مهیا شود.

استاندار خراسان رضوی گفت: کلانشهر زیارتی مشهد پیش از کرونا سالانه میزبان بیش از ۳۰میلیون زائر بود که با توجه به این مهم، رادیو زیارت می‌تواند در شرایط کنونی به خوبی در زمینه اهداف خود نقش آفرینی کند.

 در حاشیه این بازدید آقایان محسن نصرپور مدیرکل صداوسیمای مرکز خراسان رضوی و هادی افشار صفوی مدیر رادیو زیارت هم دیدگاههای خود را برای ارتقائ کمی و کیفی هر چه بیشتر این رسانه اعلام کردند.

رادیو زیارت، رادیو وحدت و اخوت مسلمانان است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها