موج
کدخبر : ۳۷۱۰۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371040

غفوری مقدم گفت:

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت خراسان رضوی اعلام کرد: انبار کالاهای اساسی ما به طور کامل پر است و ما هیچ مشکلی برای توزیع کالا با قیمت مصوب نداریم.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، علی غفوری مقدم، معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت خراسان رضوی گفت: طرح توزیع ۱۲۰۰ تن میوه در خراسان رضوی و توزیع کالاهای اساسی از ۲۵ اسفند ۹۹ در خراسان رضوی آغاز شد و تا به امروز هزارو دویست تن میوه در این استان توزیع شده است..

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت خراسان رضوی در حاشیه بازرسی میدانی از طرح توزیع کالا‌های اساسی  افزود: همچنین توزیع ۳ هزار و نهصد تن برنج در فروردین تا اوایل ماه مبارک رمضان برنامه ریزی شده است.

وی گفت: تا به امروز ۸۰۰ تن هم مرغ منجمد در خراسان رضوی توزیع شده که توزیع ۵۰۰ تن دیگر هم امروز آغاز شده است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت خراسان رضوی افزود: مردم به هیچ وجه نگران تامین کالا‌های اساسی نباشند، زیرا که انبار کالا‌های اساسی به طور کامل پر است و ما مشکلی برای توزیع کالا با قیمت مصوب نخواهیم داشت.

غفوری مقدم در خصوص توزیع روغن هم در بازار با قیمت مصوب افزود:توزیع ۳ هزار و ۵۰۹ تن روغن از اواسط اسفند پارسال در دستور توزیع قرار گرفته است و این توزیع تا اواسط فروردین ادامه خواهد داشت.

وی گفت: همچنین برای ماه مبارک رمضان روغن مجدد توزیع خواهد شد.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت خراسان رضوی در خصوص اختصاص سهیمه شکر با قمیت مصوب به بخش صنعت گفت: در توزیع شکر هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و بیش از ۲۲ هزار تن شکر سهمیه صنف و صنعت در اختیار کارخانه‌ها قرار گرفته است.

غفوری مقدم افزود: توزیع شکر در فرودین هم دامه خواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها