موج
کدخبر : ۳۷۰۵۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370522

استاندار اصفهان اظهار کرد: شهرداری در سه سال اخیر اقدامات زیربنایی را با همدلی شورای شهر در شهر آغاز کرده است که جای قدردانی دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، عباس رضایی در مراسم افتتاح سالن گلستان شهدا  شهر اصفهان اظهار کرد: از زحمات شهردار، معاونان شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و پرسنل خدوم شهرداری  برای به نتیجه رسیدن این طرح قدردانی می کنم؛ شهرداری اصفهان در سه سال اخیر اقدامات زیربنایی را با همدلی شورای شهر در شهر آغاز کرده است که جای قدردانی دارد. 

وی ادامه داد: نگرش شهرداری به انجام اقدامات فرهنگی نیز قابل ستایش است و لزوم اصلاحاتی که در سقف سالن گلستان شهدا به چشم می خورد از اهمیت کار نمی کاهد چراکه این مکان، مقدس و در شان مردم و خانواده شهداست.

استاندار اصفهان از اجرای طرح انتقال آب از خلیج فارس به عنوان هدیه ای برای مردم اصفهان یاد کرد و گفت: وعده دولت به مردم اصفهان دو روز پیش عملیاتی شد تا آب حاصل از اجرای این طرح برای صرفا مصرف صنایع مورد استفاده قرار گیرد. 

وی با بیان اینکه استان اصفهان در منطقه ای خشک قرار دارد و با خطر فرونشست زمین روبرو است، افزود: اگر بتوانیم جلوی ضرر را از هر نقطه بگیریم، نفع دارد از همین رو طرحی تحت عنوان تامین آب شرب اصفهان بزرگ در دست اقدام است تا از اردیبهشت ماه مشکل شرب مردم شهر اصفهان و 14 شهر دیگر برای 5 سال آینده برطرف شود.

عباس رضایی از ورود دو و نیم برابر میزان بودجه سال 99 سرمایه به استان اصفهان خبر داد و گفت: همه این موفقیت ها در شرایطی حاصل شده که با کرونا و جنگ اقتصادی دست و پنجه نرم می کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها