موج
کدخبر : ۳۷۰۲۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370272

سلطانی:

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار کرد:عزم کارکنان مخابرات در جهت توسعه صنعت ارتباطات در سال 99 مثال زدنی بود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مجید سلطانی در نشست شورای مدیران با تشریح مسائل نقدینگی شرکت و کار مهم شرکت مخابرات ایران در سال جاری با اشاره به ارزش فعالیت های نیروی انسانی شرکت مخابرات گفت: اعتقاد داریم در سال آینده با هم افزایی های در حال انجام ، شرکت مخابرات ایران سال پرباری را در جمیع جهات در اولویت افق پنج ساله خود سپری خواهد کرد.

وی افزود: شرکت مخابرات ایران علی رغم چالش های مختلف در بخش های گسترده ای از جمله تامین تجهیزات، تورم گسترده ، نرخ ارز و مهم تر از همه لزوم منطقی شدن تعرفه های خدمات، در سال 1399 با تلاش کارکنان و مدیران، وضعیت ارتباطی کشور را در حوزه های خرد و کلان به بهترین نحو ممکن مدیریت کرد .

سلطانی گفت: موضوع تعرفه ها با رایزنی ها و هم افزایی ها قطعا به نحوی باید حل شود، به علت اینکه این مساله مانع توسعه مخابرات در بخش های مختلف شده است و محدویت منابع زیادی را علی رغم تمام پیشرفت ها ایجاد کرده است.

وی با اشاره به اهمیت پروژه های توسعه شرکت، گفت: برنامه یک ساله استان ها برای سال 1400 به طور کامل مشخص شده و در تمام مناطق مخابراتی به صورت پیوسته اجرا شده و با توجه به مزیت ها و اولویت های هر استان و سهمیه تعداد پورت پر سرعت هر استان برنامه ریزی و انجام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در پایان خاطرنشان کرد: نگاه کلیت شرکت در حوزه برنامه ریزی این است که با وجود تمام محدودیت ها ، اولویت بندی رضایتمندی مشتریان به همراه توجه به سرمایه انسانی را در تمام فعالیت ها، لحاظ کرده و در طول پروژه های مختلف این دیدگاه را به همراه سودآوری و توسعه شرکت و پیشرفت صنعت مخابرات در تمام حوزه ها، پیاده سازی و اجرا کنیم.

مخابرات

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها