موج
کدخبر : ۳۷۰۱۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370185

طی شبانه روز گذشته رخ داد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن 15 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در منطقه کاشان طی شبانه روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی گفت: در شبانه روز گذشته تعداد 15 بیمار جدید مبتلا به کرونا با علائم بالینی در منطقه کاشان بستری شدند که 13  نفر آنها اهل کاشان هستند.

وی گفت: در شبانه روز گذشته در منطقه کاشان 15 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۱۳ نفر از این افراد اهل شهرستان کاشان و یک نفر نیز اهل شهرستان آران و بیدگل و یک نفر نیز اهل نراق بوده‌اند.

 این مقام مسئول افزود: حداکثر سن بیماران بستری کرونایی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 86 سال و حداقل سن 32 سال است.

مروجی ادامه داد: در حال حاضر در مجموع 101 بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد 89 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 12 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان مراقبت و درمان هستند.

وی گفت: 6 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد 5 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 1 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان در ارتباط با مرگ و میر کرونا در منطقه کاشان توضیح داد: خوشبختانه مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ نداده است.

 این مقام مسئول افزود: تاکنون 142 هزار و 34 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون هشت هزار و 858 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها