موج
کدخبر : ۳۷۰۱۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370123

فرمانده انتظامی استان یزد:

فرمانده انتظامی استان یزد در دیدار با امام جمعه یزد، وضعیت امنیت استان یزد را خوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: میزان سرقت‌ها در سال جاری نسبت به سال گذشته چهار درصد کاهش یافته و کشفیات سرقت‌ها نیز افزایش هفت در صدی داشته است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سردار عباسعلی بهدانی فرد فرمانده انتظامی استان یزد از اجرای طرح آزادی موتورسیکلت‌های رسوبی از پارکینگ‌های یزد خبر داد و گفت: 3 هزار و 400 موتورسیکلت در قالب این طرح از پارکینگ‌ها آزاد شد.

وی در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد، وضعیت امنیت استان یزد را خوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: میزان سرقت‌ها در سال جاری نسبت به سال گذشته چهار درصد کاهش یافته و کشفیات سرقت‌ها نیز افزایش هفت در صدی داشته است.

وی همچنین از کشف 70 درصد سرقت‌های استان یزد خبر داد و افزود: دو سوم سرقت‌های استان یزد خرد است که از نظر ارزش ریالی رقم قابل توجهی نیست.

بهدانی فرد، آمار سرقت به عنف در استان یزد را دارای کاهش 50 درصدی در سال جاری اعلام کرد و گفت: استان یزد در این زمینه جایگاه خوبی در کشور دارد.

فرمانده انتظامی استان یزد در مورد سرقت‌های مسلحانه استان یزد نیز بیان کرد: مورد اخیر، سرقت مسلحانه از یک طلافروشی فاقد مجوز بوده و سارقان غیربومی با توجه به اینکه طلا فروشی در کوچه فرعی قرار داشت، اقدام به سرقت مسلحانه دو کیلو طلا کردند.

وی با بیان اینکه هیچ اثری از سارقان نبود، تصریح کرد: با این وجود در کمتر از 24 ساعت رد پای آنها در یکی از استان‌های جنوب غربی کشور دیده شد و سارقان قبل از خروج از مرز دستگیر شدند و طلاها پس گرفته شد.

بهدانی فرد عنوان کرد: کشف این سرقت بازتاب خوبی بین مردم داشت و احساس امنیت را در مردم بالا برد.

 

کشف 52 تن موادمخدر در استان یزد از ابتدای سال جاری تاکنون

وی همچنین از کشف 52 تن موادمخدر در استان یزد از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و اظهار داشت: این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از افزایش 29 درصدی برخوردار بوده است.

فرمانده انتظامی استان یزد با اشاره به یکی از عملیات‌های سخت پلیس در یکی از محورهای منتهی به یزد، عنوان کرد: در این عملیات درگیری با اشرار و قاچاقچیان اتفاق افتاد و در نهایت آنها دستگیر شدند.

وی در این دیدار همچنین به ارائه آماری از کشفیات کالاهای قاچاق و احتکار شده پرداخت و افزود: از ابتدای سال جاری، 131 میلیارد تومان کالای قاچاق و 55 میلیارد تومان کالای احتکار شده توسط پلیس کشف شد.

بهدانی فرد در مورد اجرای طرح آزادی موتورسیکلت های رسوی از پارکینگ های نیروی انتظامی نیز اظهار داشت: 3 هزار و 400 دستگاه موتورسیکلت در قالب این طرح آزاد شد.

فرمانده انتظامی استان یزد ادامه داد: به منظور کمک به مردم در شرایط بد اقتصادی موجود، علاوه بر آزادسازی موتورسیکلت‌ها بدون سختگیری‌های جدی، طرح کاهش توقیف موتورسیکلت‌ها را نیز اجرا کردیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها