موج
کدخبر : ۳۷۰۰۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370030

رحیم محمدی خبر داد:

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از ساخت مجموعه بازی های فکری گروهی با هدف نوآوری در آموزش های مدیریت بهینه پسماند خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، رحیم محمدی با اشاره به اهمیت خلاقیت و نوآوری در رویکردهای آموزشی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان گفت: چارچوب های سنتی آموزش در حال حاضر دچار تغییر و پویایی شده و نمی توان با روش های قدیمی و یکسویه به نتایج مطلوب در امر آموزش رسید و بر همین اساس هم سازمان اقدام به تولید بسته های آموزشی پیشرفته، تعاملی و مخاطب محوری کرده است که با روش های جدید بر آگاهی، نگرش و رفتار فراگیران تاثیر می گذارد.

وی یکی از این محصولات تعاملی را بازی های فکری حرکتی گروهی عنوان کرده و افزود: این مجموعه بازی از 3 بازی تشکیل شده که امکان مشارکت 4 نفر در آن فراهم شده و ضمن ایجاد هیجان و نشاط در طول بازی، اساسی ترین مفاهیم در زمینه های مدیریت پسماند با تمرکز بر اجتناب، کاهش، بازمصرف و بازیافت در ذهن و رفتار فراگیران نهادینه می کند.

این مقام مسئول ادامه داد: این مجموعه بازی که همراه با دیگر اجزای بسته آموزشی پاکیمن در اختیار فراگیران قرار می گیرد، ضمن آن که بر خانه ماندن و سرگرمی های خانگی در ایام شیوع کرونا تأکید دارد، موضوعات آموزشی از قبیل گروه های مختلف پسماند ، راهکارهای کاهش تولید پسماند، نحوه جلوگیری از تولید پسماند و مدیریت هر دسته از پسماندها را در قالب بازی به مخاطب منتقل می کند و به این منظور یک تیم متخصص طراحی و تصویگری بازی انتخاب شده که فاز طراحی به اتمام رسیده و وارد مرحله تصویرگری شده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان تأکید کرد: پیش بینی می شود مراحل طراحی و تصویرگری بازی ها تا پایان سال انجام و در سال جدید شاهد توزیع این مجموعه بازی در میان علاقمندان باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها