موج
کدخبر : ۳۶۹۸۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369872

حدادزاده اظهار داشت: کمیته فضای مجازی انتخابات استان یزد با فعالیت های پیشگیرانه در حوزه های تولید محتوا، امنیتی، تبلیغاتی و .... به دنبال برگزاری انتخاباتی سالم با مشارکت حداکثری خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمد رضاحداد زاده دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد با اشاره به آغاز فرآیند ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی گفت: کمیته استعلام سوابق ثبت نام کنندگان انتخابات در دادسرای یزد تشکیل شد.

وی در نشست شورای پیشگیری از وقوع جرم استان یزد با موضوع تشکیل ستاد پیشگیری و رسیدگی به تخلفات انتخاباتی اظهار داشت: کمیته ای با صدور معاون دادستان تشکیل و با بررسی سوابق داوطلبین احتمالی و با رعایت محرمانگی اطلاعات پاسخ های لازم به هیئت های اجرایی و نظرات انتخابات را خواهد داد.

وی با اشاره به تشکیل کمیته فضای مجازی انتخابات در استان یزد با حضور معاون دادستان در حوزه فضای مجازی و سایر اعضا گفت: این کمیته با هدف نظارت بر فعالیت های احتمالی در فضای مجازی تشکیل می گردد.

حدادزاده اظهار داشت: این کمیته با فعالیت های پیشگیرانه در حوزه های تولید محتوا، امنیتی، تبلیغاتی و .... به دنبال برگزاری انتخاباتی سالم با مشارکت حداکثری خواهد بود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد افزود: دادسرای مرکز استان یزد با تمام توان جهت برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم با کمترین حاشیه در صحنه حضور خواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها