موج
کدخبر : ۳۶۹۷۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369795

محمد سهیل فضل وزیری خبر داد:

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از آماده باش 100 نفر از نیروهای عملیاتی آتش‌نشانان سنندج در ایستگاه‌های 8 گانه سطح شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، محمد سهیل فضل وزیری صبح امروز شنبه با اعلام این مطلب در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: آتش‌نشانان سنندجی در چهارشنبه آخر سال در آماده باش کامل به سر می‌برند.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج عنوان کرد: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و افزایش تردد و ترافیک شهری به جهت دسترسی به خدمات ایمنی و اطفاء حریق در زمان بروز حوادث احتمالی  تمهیداتی  صورت گرفته است.

فضل وزیری بیان کرد: متاسفانه در چهارشنبه آخر سال همواره شاهد حوادث ناگواری بودیم که این سازمان تمهیدات لازم برای امدادرسانی بموقع به شهروندان را صورت داده است.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: 100 نفر از نیروهای عملیاتی آتش‌نشانان سنندجی در ایستگاه‌های 8 گانه سطح شهر برای مقابله با حوادث احتمالی چهار شنبه آخر سال در آماده باش کامل هستند.

وی افزود: در راستای اجرای مصوبات ستاد بحران کشور و استان، علاوه بر انجام اقدامات پیشگیرانه به منظور مقابله با حوادث احتمالی در چهارشنبه آخر سال و عید نوروز سه اکیپ از آتش نشانان سنندجی در سه نقطه اصلی از شهر سنندج هم مستقر شدند .

فضل وزیری عنوان کرد: این آتش‌نشان‌ها از نیمه دوم اسفند ماه در میدان آزادی، میدان انقلاب و سه راه حبیبی استقرار یافته‌اند.

وی از شهروندان در خواست نمود: با توجه به شیوع ویروس کرونا از هر گونه تجمع و همچنین  برپایی آتش  و استفاده از مواد محترقه خودداری نموده  و خانواده با نظارت بر رفتار فرزندان خود در کاهش حوادث چهارشنبه آخرسال  همکاری و تعامل لازم را داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها