موج
کدخبر : ۳۶۹۶۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369638

با حضور محمد رزم؛

رئیس کل دادگستری لرستان در آئین تجلیل از خانواده شهدای این مجموعه، گفت: سهمیه استخدامی ایثارگران مطابق قوانین برنامه‌ پنجم توسعه، برای دادگستری استان به طور کامل تخصیص پیدا کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، محمد رزم رئیس کل دادگستری لرستان، گفت: سهمیه استخدامی برای ایثارگران مطابق قوانین برنامه‌های پنج ساله توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در این مجموعه به طور کامل تخصیص پیدا کرده است.

رئیس کل دادگستری لرستان که در آیین گرامی‌داشت مقام شامخ شهدا و تجلیل از فرزندان، برادران و خواهران شهدای این مجموعه که به همت معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان برگزار شد، افزود: تبدیل وضعیت تمام ایثارگران مشمول ماده ۲۱ قانون جامع خدمات ایثارگران به رسمی و قطعی در حال انجام است.

*ایثارگران، در اولویت انتصابات دادگستری لرستان هستند

وی با تاکید بر اولویت حضور ایثارگران در انتصابات و تغییر سمت و وضعیت‌ها، افزود: در سال جاری، از ۲۳ خانواده شهید و ایثارگر دادگستری لرستان، سرکشی به‌عمل آمده که این مهم را وظیفه خود دانسته و می‌دانیم.

محمد رزم، واژه شهادت را از برترین و مقدس‌ترین واژه‌های فرهنگ اسلامی عنوان و تصریح کرد: شهید کسی است که جان خود را در راه خدا از دست می‌دهد و شهادت اوج کمال انسان است زمانی که هستی خود را نثار محبوب و معشوق خود می‌کند.

*ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، موجب بقای اسلام و نظام است

وی، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را موجب بقای اسلام و نظام جمهوری اسلامی خواند و افزود: این مهم نیز برگرفته از فرهنگ عاشورا بوده، همچنان‌که دوران هشت ساله دفاع مقدس مشعلی پرفروغ برای نسل‌های آینده کشور است.

رئیس کل دادگستری لرستان اظهار داشت: بایستی با اتصال به مفهوم بزرگ و ماندگار شهادت، سعادت و پیروزی را برای جامعه به ارمغان آورد.

دادگستری لرستان محمد رزم تجلیل از خانواده شهدای دادگستری

گفتنی است در پایان این مراسم، از کارکنان قضایی و اداری خانواده شهدا و ایثارگران شاغل در دادگستری لرستان تجلیل شد.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها