موج
کدخبر : ۳۶۹۶۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369613

از ساعات بعدازظهر؛

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: توصیه می شود شناورهای سبک به ویژه از ساعات بعدازظهر از ترددهای دریایی خودداری کنند و تمهیدات لازم در بنادر استان صورت پذیرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: طی روز جاری در ساعات صبح مه رقیق صبحگاهی بر روی سواحل و جزایر پیش بینی می شود. پدیده غالب وزش بادهای نسبتا شدید غربی در مناطق دریایی خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان خواهد بود که سبب مواج شدن دریا خواهد شد. حداکثر سرعت باد در خلیج فارس گاهی به 45 کیلومتر بر ساعت خواهد رسید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: توصیه می شود شناورهای سبک به ویژه از ساعات بعدازظهر از تردد‌های دریایی خودداری کنند و تمهیدات لازم در بنادر استان صورت پذیرد.

عارفی عنوان کرد: در برخی نقاط خشکی استان نیز افزایش سرعت وزش باد و بروز گرد و غبار دور از انتظار نخواهد بود. این شرایط به تناوب و با شدت و ضعف تا پایان روز شنبه، 23 اسفند ماه پیش بینی می شود.

وی در پایان اضافه کرد:از نظر دمایی طی امروز و فردا، تغییرات دمایی بین 1 تا 2 درجه سلسیوس، در نوسان خواهد بود. از روز شنبه به تدریج کاهش نسبی دما در ساعات ظهر پیش بینی می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها