موج
کدخبر : ۳۶۹۴۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369450

علی رئوفی:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: در عرصه علم و فرهنگ نخبگان بسیاری در گمنامی به سر می برند و ضرورت دارد که تجلیل از مفاخر ماندگار در دوران حیات آنها صورت گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علی رئوفی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در اولین همایش تجلیل از دو چهره ماندگار استان خاطرنشان کرد: استان هرمزگان علاوه بر ظرفیت های تجاری، بندری، صنعتی، کشاورزی، گردشگری، سیاحتی و خدماتی، در زمینه فرهنگ، هنر، علم و.... ممتاز است اما با این وجود در عرصه علم و فرهنگ نخبگان گمنامی داریم که مشغول به فعالیت هستند. رسالت ما مسئولان این است که به صورت شایسته آنها را به جامعه معرفی کنیم.

رئوفی ابراز کرد: مفاخر فرهنگی در واقع ستایش مردم شریف هرمزگان است، اقدام ارزشمند تجلیل از مفاخر ماندگار هرمزگان تداوم پیدا کند و از سایر چهره های ماندگار استان تجلیل به عمل آید. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اظهار کرد: ضرورت دارد که تجلیل از مفاخر و چهره های ماندگار در دوران حیات آنها صورت گیرد و استان هرمزگان سرمایه های انسانی بسیاری دارد و‌ با این وجود باید مفاخر و چهره های ماندگار در سطح استانی و ملی به خوبی معرفی شوند.

گفتنی است در این همایش از دو چهره ماندگار استان منصور نعیمی نویسنده و فیلم ساز و راشد انصاری شاعر و نویسنده ماندگار  استان هرمزگان تجلیل به عمل آمد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها