موج
کدخبر : ۳۶۹۴۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369435

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان خبر داد

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به آخرین وضعیت کرونا، گفت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان همدان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۲۴۷ مورد بود که از این تعداد ۳۸ نفر در بخش عادی بستری شدند.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، محمد طاهری،  سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان روز سه شنبه با اشاره به بستری 38 نفر مشکوک به کرونا در همدان، افزود: مجموع متوفیان کرونا در این استان از ابتدای اپیدمی تاکنون به یک هزار و ۵۴۰ نفر رسید.

وی اضافه کرد: همچنین با شناسایی ۱۱ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع موارد مثبت بستری از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون در استان به ۱۰ هزار و ۵۶۵ نفر رسیده است.  

وی اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان همدان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۲۴۷ مورد بود که از این تعداد ۳۸ نفر در بخش عادی بستری شدند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان اضافه کرد: همچنین در حال حاضر ۱۹ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و وضعیت جسمی ۳۳ بیمار وخیم گزارش شده است.

دکتر طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۳۸۱، بهار ۶۲۲، تویسرکان ۶۷۲، رزن ۴۵۹، درگزین ۱۹۹، فامنین ۱۸۴ و کبودراهنگ ۶۷۶ نفر است.

وی افزود: همچنین یک هزار و ۹۲۲ نفر در ملایر، یک هزار و ۱۷۰ نفر در نهاوند و چهارهزار نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.

استاندار همدان در جلسه روز شنبه ستاد مقابله با ویروس کرونا، اظهار داشت: شهرستان اسدآباد در وضعیت آبی و ۹ شهرستان دیگر استان در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

«سیدسعید شاهرخی» با بیان اینکه اعمال محدودیت های کرونایی همچنان بر اساس طرح «فاصله گذاری هوشمند» و براساس رنگ بندی شهرستان ها انجام می شود، از شهروندان خواست با رعایت شیوه نامه های بهداشتی از شیوع ویروس کرونا و بازگشت محدودیت ها جلوگیری کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها