موج
کدخبر : ۳۶۷۹۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-367962

رییس اداره برق شهرستان خمینی شهر خبر داد:

رییس اداره برق شهرستان از 2300 انشعاب برق در سال جاری در شهرستان خمینی شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، مجید مشفقی گفت:  2300 انشعاب برق در سال جاری و 5500 انشعاب در سال گذشته در شهرستان خمینی شهر انجام شده است.

وی با بیان اینکه یکی از اقدامات اداره برق راه اندازی مرکز فوریت های برق است ،گفت: مرکز فوریت های برق (۱۲۱)، با هدف اجرای مطلوب تر طرح تکریم ارباب رجوع، ارائه هرچه بهتر خدمات پس از فروش انشعاب برق، تسریع در رفع مشکلات مردم و اجابت درخواست های مشترکان،  راه اندازی شد که موجب سهولت در ارتباطات مردم با شرکت، موجب گردآوری بانک اطلاعاتی حوادث و شناسایی نقاط معضل دار شبکه و همچنن کاهش مدت زمان ارائه خدمات شده است.

مشفقی توضیح داد: مصرف برق دارای سه مرحله کم بار میان بار و پر بار است که اگر مصرف کننده در ساعات کم بار برق مصرف کند شامل تخفیف می شود،  زمان اوج بار در تابستان قبلا ازساعت  ۷ تا ۱۱ بود و بخاطر بحث سرمایش و  گرمایش ساعت آن از ساعت ۱۱ تا ۴ تغییر کرده اما در زمستان از ساعت ۵ تا ۹ اوج مصرف برق است.

رییس اداره برق شهرستان خمینی شهر به تعرفه های برق اشاره و ابراز کرد: برای مصرف در ساعات اوج بار مبلغی مازاد و برای مصرف در زمان کم باری، تخفیف در نظر گرفته می‌شود؛ تعرفه هر کیلووات ساعت در ساعات اوج بار ۵۲۴ ریال مازاد و برای هر کیلووات ساعت در ساعات کم باری ۲۶۲ ریال تخفیف در نظر گرفته شده و هزینه‌ای هم تحت عنوان آبونمان وجود دارد که این هزینه همان حق اشتراک است و صرف نگهداری و بهبود شبکه تولید و انتقال برق می‌شود.

وی ادامه داد : نصب انشعاب جدید از ابتدای سال تا 10 بهمن ماه به تعداد 3414 انشعاب که شامل (تک فاز 2884 - سه فاز 488 و دیماه 42) و تعداد 1405 تغییر نام ، تعداد964 تغییر تعرفه صورت پذیرفته و همچنین از ابتدای دی ماه کلیه فرایندهای خدمات مشترکین شامل فروش و خدمات پس از فروش بصورت غیر حضوری در حال انجام است.

مجید مشفقی گفت: در گاه های خدمات غیر حضوری شامل اپلیکیشن برق من - مرکز سمیع 37121 - سایت شرکت ودفاتر پیش خوان شهرستان نیز باعث شده تعداد درخواست های غیر حضوری از ابتدای دی ماه 2673 درخواست باشد که باعث افزایش دقت و سرعت در اجرای خدمات و تسهیل دریافت خدمات توسط مشترکین باشد.

رییس اداره برق به سرقت سیم های کابل برق اشاره  و اضافه کرد: متاسفانه سرقت کابل های برق در خمینی شهر گزارش فراوان است و تا کنون حدود دو الی 3 میلیارد تومان بابت این سرقت ها متضرر شده ایم.

مجید مشفقی به همکاری با شهرداری های شهرها اشاره کرد و گفت: اداره برق با شهرداری ها همکاری صد درصدی دارد که تغییر پایه های تیر برق از جمله آنها است.

رییس اداره برق  تعمیر بافت های فرسوده را از اصلی ترین کارهای اداره برق برشمرد و گفت: با تعمیر بافت ها اداره برق جابجایی تیر برق ها را با همکاری شهرداری انجام می دهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها