موج
کدخبر : ۳۶۷۳۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-367344

شهامت هدایت خبر داد:

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: سند 38 هکتار از اراضی ملی تصرف شده در شهرستان مشگین شهر ابطال و اراضی تصرف شده به بیت المال باز گردانده شد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، شهامت هدایت ، مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: با پیگیری اداره منابع طبیعی شهرستان مشگین شهر و حمایت و صدور رای قاطع دستگاه قضایی استان اردبیل ۳۸ هکتار از اراضی ملی شهرستان مشگین شهر ، که با سند سازی به تصرف افراد فرصت طلب در آمده بود،از دست سودجویان خارج و به بیت المال باز گردانده شد.

وی افزود: با پیگیری های مستمر حقوقی و ارائه مستندات و اسناد متقن ۳۸ هکتار از اراضی ملی واقع در شهرستان مشگین شهر(لاهرود) که توسط سوداگران طبیعت و متجاوزین به انفال مورد تعدی و تصرف قرار گرفته و اقدام به اخذ سند شده بود، شعبه یکم تجدید نظر دادگستری استان حکم ابطال سند مالکیت به نام فرد خاطی (الف/الف) را صادر کرده و اراضی مذکور به دامن بیت المال باز گردانده شد.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل بیان کرد: برخورد بدون اغماض با سوداگران طبیعت و متجاوزین به انفال در دستور کار حافظان منابع طبیعی استان قرار دارد و با افراد فرصت طلب و کسانی که به اراضی ملی دست درازی می کنند قاطعانه برخورد خواهد شد.

هدایت از دوستداران طبیعت خواست در صورت مشاهده هر گونه تخریب و تصرف اراضی ملی و منابع طبیعی و قاچاق فرآورده های جنگلی مراتب را به شماه تلفن رایگان 1504 مرکز فرماندهی یگان حفاظت منابع طبیعی استان به صورت 24 ساعته اطلاع دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها