موج
کدخبر : ۳۶۷۱۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-367110

شبانه روز گذشته، آمار فوتی‌های کرونایی در مراکز درمانی مازندران با سه برابر افزایش به ۱۲ بیمار رسید.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۵ تازه مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل بستری و در همین مدت ۱۴۰ نفر با بهبودی نسبی ترخیص شدند.

همچنین شمار بیماران مبتلا به ویروس کرونا، بستری در مراکز تحت پوشش این دو دانشگاه به ۸۰۸ نفر رسیده و از این تعداد ۱۹۲ بیمار بدحال با وضعیت حادّ تنفسی در بخش مراقبت‌های ویژه، تحت درمان‌های تخصصی و تنفسی قرار دارند.

در حالیکه دیروز آمار فوتی‌های کرونایی در مازندران ۴ بیمار گزارش شده بود، اما امروز این آمار به ۱۲ نفر (یک ششم کشوری) افزایش یافت.

 

فوت ۹ بیمار کرونایی در حوزه دانشگاه علوم پزشکی مازندران

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: ۲۴ ساعت گذشته، ۱۱۷ بیمار جدید مشکوک به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران، پذیرش و بستری و ۱۱۵ نفر هم با بهبودی نسبی مرخص شدند.

 سید عباس موسوی با بیان اینکه، هم اکنون ۶۲۸ بیمار مبتلا به کروناویروس در مراکز درمانی استان بستری هستند افزود: از این تعداد ۱۵۱ بیمار بدحال در بخش مراقبت‌ها ویژه تحت درمان قرار داشته و در همین مدت ۹ هم استانی بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست دادند.

 

مرگ ۳ بیمار مبتلا به کووید  ۱۹ در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بابل

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل هم از پذیرش ۱۸ بیمار کرونایی جدید و ترخیص ۲۵ نفر با بهبودی نسبی برای ادامه بقیه مراحل درمانی خود در منزب (قرنطینه خانگی)، شبانه روز گذشته در چهار بیمارستان زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی بابل خبر داد.

سیدفرزاد جلالی شمار بیماران مبتلا به کروناویروس بستری شده در مراکز درمانی این شهرستان را ۱۸۰ نفر اعلام کرد و افزود: در حال حاضر ۴۱ بیمار بدحال با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های بستری هستند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل تصریح کرد: ۲۴ ساعت گذسته نیز ۳ بیمار بر اثر ابتلا به کووید ۱۹، در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه فوت کردند.

روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل، همچنان بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک، حضور نیافتن در تجمع ها، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، خودداری از سفر‌های غیرضروری، بهداشت دست و پرهیز از شب نشینی‌ها تاکید دارند.

نویسنده:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    باسلام،این سایتی که جهت همکاری افتخاری دربیمارستانهاومراکزدرمانی کوید19داده آید Erorrمیزندواصلاجواب نمی‌دهد.من دارای مدرک بهیاری هستم وجهت کمک به بیماران ویروس کوید19دوست دارم به مردم استان بطور رایگان کمک نمایم لکن سایت یاشماره ای که بتوان به آن مراجعه کردپیدانکردم.لطفااقدام نمایید.باتشکر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها