موج
کدخبر : ۳۶۶۸۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366884

سرهنگ محمدی خبر داد:

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: دراثر واژگونی یک سواری تیبا در شهرستان کاشان 2 نفر کشته و سه تن دیگر مصدوم شدند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمدرضا محمدی گفت:  در یک حادثه رانندگی یک سواری تیبا از جاده خارج و واژگون شده که متاسفانه راننده 27 ساله و سرنشین 25 ساله آن در دم فوت و 3 سرنشین دیگر نیز به شدت مجروح شدند.

وی ادامه داد: علت این حادثه رانندگی توسط کارشناسان تصادفات رانندگی تخطی از سرعت مطمئنه توسط راننده 50 درصد و نقض قانون ماده 3 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی به استناد تبصره 3 ماده همان قانون به علت کوتاهی در به کارگیری تجهیزات روز الکترونیکی و سایر تجهیزات مناسب برای آرام سازی محور مذکور توسط شهرداری منطقه 50 درصد مقصر اعلام شده است.

سرهنگ محمدی اظهار داشت: بر اساس ماده 3 قانون رسیدگی به تخلفات تهیه، نصب و نگهداری تجهیزات الکترونیکی نظیر سامانه های عکاسی، فیلمبرداری، سامانه های ماهواره ای و نظایر آن برای ثبت تخلف و کنترل عبور و مرور در شهرها به عهده شهرداری ها بوده که ملزم هستند با هماهنگی راهنمایی و رانندگی نسبت به اجرای این ماده اقدام کنند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: پرهیز از عجله و شتاب در رانندگی، تخطی از سرعت مجاز و مطمئنه و رعایت قوانین رانندگی نقش به سزایی در کاهش وقوع حوادث رانندگی دارد که اکیدا توصیه می شود، رانندگان عزیز مخصوصا جوانان کشورمان با صبر و حوصله رانندگی کنند تا ان شاءالله شاهد وقوع حوادث تلخ رانندگی نباشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها