موج
کدخبر : ۳۶۶۸۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366862

سجاد انوشیروانی:

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: کیفی سازی خدمات فرهنگی و ورزشی در روستاها امری ضروری است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سجاد انوشیروانی ، مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل در دیدار با رئیس فدراسیون روستایی و بازیهای بومی و محلی گفت: مجامع عمومی سالانه هیات های ورزشی می تواند باعث گسترش و توسعه هیات ها شود و با مصوباتی که انجام می گیرد می توان برای هیات های ورزشی کارهای بزرگی انجام داد.

وی بیان کرد: حضور روسای فدراسیون ها در مراکز استانها باعث بست و گسترش بین هیات و فدراسیون می شود و همین حضور می تواند مشکلات هیات را در مراکز استانها برطرف کند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل با اشاره به اینکه درخصوص ورزش در مناطق روستایی و ایجاد خانه های ورزشی در روستاها باید کیفی عمل شود عنوان کرد: باید برای روستاها به دنبال برگزاری برنامه های کیفی باشیم تا بتوانیم ورزش روستاها را احیا کنیم و از ظرفیت جوانان و ورزشکارانی که در روستاها هستند به طور ویژه بهره گیریم.

انوشیروانی ادامه داد: توجه به حوزه آمورش مربی برای ورزش روستایی باید در اولویت فدراسیون باشد و نگاه ویژه به ورزش بانوان در روستاها می تواند سلامت بانوان ما را در روستاها تضمین کند .

امیری خراسانی، رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی نیز در ادامه این دیدار خاطر نشان کرد: بانک اطلاعاتی برای ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی باید ایجاد گردد تا بتوانیم یک پکیج کامل از تجهیز تعداد خانه های ورزشی، ورزشکاران و مربیان ورزشی در روستاها را در اختیار داشته باشیم.

وی در خصوص برگزاری برنامه های ویژه فدراسیون اضافه کرد: برگزاری مسابقات فوتبال و مینی فوتبال در روستاها و اجرای برگزاری مسابقات ورزشی در روستاها و برگزاری مسابقات بصورت کشوری از فعالیت هایی است که در برنامه خود داریم.

رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی تصریح کرد: با توجه به ظرفیت هایی که در استان اردبیل وجود دارد سعی خواهیم کرد که یکی از مسابقات ورزشی ملی را به میزبانی استان اردبیل برگزار بکنیم.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها