موج
کدخبر : ۳۶۶۵۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366554

سید حجت مدنی خبر داد:

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی اردبیل گفت: روزانه یک میلیون لیتر بنزین در بخش حمل و نقل در سطح استان اردبیل مصرف می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سید حجت مدنی ، مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی اردبیل گفت: در 10 ماهه نخست امسال مصرف بنزین در بحث حمل و نقل  ۲۵ درصد کاهش داشته و روزانه یک میلیون لیتر بنزین مصرف می‌شود.

وی با اشاره به اینکه استان اردبیل از جمله مناطق سردسیر کشور است افزود: مشکلی در تامین سوخت وجود ندارد و نفت مناطقی از استان که بالغ بر ۱۱ هزار و ۵۰۰ خانوار از نفت سفید استفاده می‌کنند، به صورت ماهانه به کارت آنها تزریق می‌شود.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی اردبیل گفت: همچنین طی این مدت مصرف سوخت سی‌ان‌جی در بخش حمل و نقل این استان ۱۵ درصد نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش یافته است.

مدنی اظهارکرد: مشکلی در تامین سوخت ماشین‌آلات کشاورزان نیز وجود ندارد و کشاورزان با مراجعه به سامانه و تایید جهاد کشاورزی سوخت موردنیاز خود را بصورت سه ماه یک‌بار دریافت می‌کنند.

وی گفت: اردبیل جزو استان‌هایی است که سرانه جایگاه سوخت بالایی داشته و کمبودی در زمینه جایگاه سوخت ندارد.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی اردبیل بیان کرد: ۷۲ جایگاه بنزین ، نفت و گاز و ۶۸ جایگاه سی‌ان‌جی در استان اردبیل فعال هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها