موج
کدخبر : ۳۶۶۵۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366532

در راستای بهبودخدمات به مشترکین گاز ؛

پروژه ساختمانی اداره گاز و پست امداد شهر سجزی از توابع شهرستان اصفهان، در راستای بهبودخدمات به مشترکین گاز با حضور فرماندار شهرستان اصفهان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: ساختمان اداره گاز شهر سجزی در زمینی به مساحت 800 متر مربع به بهره برداری رسید.

سید مصطفی علوی ، گفت: سیاست و هدف این شرکت استمرار خدمات مستمر و ایمن با کیفیت مطلوب است و کارکنان این شرکت در مسیر خدمتگزاری به مردم همواره سرآمد بوده اند.

وی، با اشاره به اینکه هم اکنون  بیش از یک میلیون و 878 هزار مشترک در این استان از نعمت گاز بهره مند هستند افزود: در حال حاضر به 111 شهر و 1060 روستا در سطح استان گازرسانی شده است .

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، تصریح کرد: بیش از 4هزار و 60 مشترک در شهر سجزی تحت پوشش خدمات گازرسانی هستند که از این تعداد؛ 3 هزار و 340 مشترک خانگی،  316 مشترک صنعتی و 167  مشترک جزء و مشترکین بخش عمومی می باشند.   

علوی بیان داشت: سهم بالای هزینه های انرژی در اقتصاد خانواده را نمی شود نادیده گرفت به خصوص این که با سرد شدن هوا و به تبع آن بیشتر شدن مصرف گاز می تواند به یک مشکل اقتصادی در خانواده تبدیل شود که با صرفه جویی و مدیریت صحیح در مصرف گاز این مانع بر طرف خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها