موج
کدخبر : ۳۶۶۲۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366265

دادستان مازندران:

دادستان مازندران در جلسه شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان مازندران گفت: اقدامات جهادی در حوزه آب و برق استان بسیار ارزنده است که این خدمات به برکت انقلاب اسلامی رخ داده است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، محمد کریمی در یکصد و نهمین نشست شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان مازندران اظهار داشت: ارائه خدمات به مردم جزء حقوق عامه است که طبق فرمایش مقام معظم رهبری احیای حقوق عامه از جمله وظایف مهم قوه قضائیه است.

وی ادامه داد: در خصوص حقوق عامه در بخش آب و برق هم باید کار گروهی داشته باشیم که نقطه نظرات شنیده شده و چالش ها باهم فکری رفع شود.

دادستان مازندران افزود: ارائه خدمات به صورت غیر حضوری  و بهره گیری از سامانه برق من باید به طور کامل اجرا شود‌.

وی افزود: خوشبختانه با برگزاری جلسات و پیگیریهای متعدد و با حضور مستمر گشت های تلفیقی، سرقت تجهیزات برق به نحو چشمگیری کاهش یافته است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران و رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان مازندران نیز در سخنانی اظهار داشت: تمام تلاش ما این است که با وجود تحریم ها و محدودیت در تأمین منابع ارائه خدمات به مردم به صورت دقیق و مستمر انجام شود.

کیوان فرح زاد بیان کرد: صنعت آب و برق استان مازندران با آمادگی کامل و اجرای طرح های جهادی در توسعه خدمات به مردم گام های ارزنده ای برداشته است و حتی در موقع بحران نیز این خدمات استمرار دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها