موج
کدخبر : ۳۶۶۱۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366148

فرزاد قلندری:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: مرکز توانبخشی ایثارگران استان اردبیل خرداد ماه سال 1400 تکمیل و به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، فرزاد قلندری ، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل در حاشیه دیدار با مدیر کل پشتیبانی و مهندسی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور  گفت: در این نشست مقرر گردید با تامین اعتبارات مورد نیاز از منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران و اعتبارات استانی تلاش شود پروژه در خرداد ماه سال ۱۴۰۰ تکمیل و مورد بهره برداری قرار گیرد.

وی بیان کرد: با تسریع در تکمیل این پروژه ، ایثارگران عزیز از خدمات و امکانات مرکز استفاده می کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل با اشاره به آمادگی استان اردبیل برای تامین مسکن ایثارگران و خانواده معظم شهدا تصریح کرد: فاز اول زمین مورد نیاز در شهرهای اردبیل و پارس آباد و برخی شهرهای استان برای احداث مسکن بصورت رایگان تامین شده است.

قلندری افزود: انتظار می رود با پیگیری سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور نسبت به شروع عملیات اجرایی در اسرع وقت اقدام شود.

در جلسه معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل با مدیر کل پشتیبانی و مهندسی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور آخرین پیشرفت فیزیکی پروژه های در دست اجرای بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بررسی شد.

در این نشست در خصوص ساماندهی گلزار شهدا و سالن ورزشی در دست اجرای بنیاد نیز تصمیمات لازم اتخاذ شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها