موج
کدخبر : ۳۶۶۰۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366016

رئیس سازمان فناوری و اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم از طیف گسترده‌ای از خدمات موردنیاز شهروندان در قم یار خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، کوروش محمدحسینی با اشاره به فعالیت‌های سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم ، اظهار داشت: این سازمان از سال ۹۷ با هدف توسعه خدمات الکترونیکی شهروندی و بهینه‌سازی خدمات برای شهروندان راه‌اندازی شده است.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم افزود: شهرداری از سال‌های گذشته در حوزه پیاده‌سازی سامانه‌های الکترونیکی و خدمات الکترونیکی فعال بوده و این خدمات سابقه‌ای ۲۰ ساله در ارائه سرویس‌ها در شهرداری قم دارد.

محمدحسینی با بیان اینکه برای بهبود کیفیت و ارتقای خدمات به شهروندان این سازمان مستقل تشکیل‌شده است، ابراز کرد: در این مدت، رویکرد سازمان توسعه هر چه بیشتر خدمات الکترونیکی شهروندی در زمینه حذف مراجعات حضوری شهروندان و پرداخت‌های غیرحضوری و الکترونیکی است.

وی عنوان کرد: گام‌های زیادی در این مدت برداشته‌شده و به توسعه زیرساخت‌های لازم پرداخته‌ایم و زیرساخت‌ها و شبکه ارتباطی خوبی در بستر فیبر نوری و سایر شبکه‌های اطلاعاتی به وجود آمده است.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم با اشاره به راه‌اندازی سامانه‌های نرم‌افزاری در سال‌های گذشته، تصریح کرد: عمده‌ترین این سامانه‌ها میز خدمت الکترونیکی با نام قم‌یار است، هرچند در ابتدای راه هستیم اما در توسعه همه‌جانبه این سامانه‌ها اقدامات مهمی شکل‌گرفته است.

محمدحسینی خاطرنشان کرد: اپلیکیشن قمیار در قم به مردم معرفی‌شده و این نسخه نرم‌افزاری در شهرهای دیگری با اسامی مختلفی در خدمت شهروندان است که عمده این نرم‌افزارها توسط شهرداری‌ها ارائه‌شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها