موج
کدخبر : ۳۶۵۷۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365774

حجت الاسلام و المسلمین محسن ابراهیمی؛

امام جمعه میناب گفت: آن چیزی که کشور را نجات خواهد داد توجه بر نیروی داخلی در همه زمینه ها است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حجت الاسلام والمسلمین محسن ابراهیمی در خطبه های نمازجمعه این هفته میناب با اشاره به اینکه مسئولان سه قوه به نکات رهبری در دیدار با فرماندهان نیروی هوایی ارتش توجه کنند اظهار داشت: جدایی نظام و مردم قابل تصور نیست و ملت پشت سر این نظام هستند. 

وی با بیان اینکه مردم در همه صحنه ها حضور داشتند گفت: استقلال یکی از پایه های انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است و آن چیزی که کشور را نجات خواهد داد توجه بر نیروی داخلی در همه زمینه ها است.

ابراهیمی با اشاره به اینکه وحدت در جامعه وجود دارد ولی باید بیشتر شود افزود: آن طرفی که برای برجام باید شرط بگذارد ایران است که به تمام تعهدات خود عمل کرده است. 

وی بیان‌کرد: ایران زمانی به برجام بازخواهد گشت که آمریکا تحریم ها را لغو و به وعده های خود عمل کند. 

امام جمعه میناب ادامه داد: وضعیت حوزه علمیه میناب قابل نیست و از نظر ساختمانی در استان هرمزگان در رتبه آخر قرار دارد. 

وی با بیان اینکه وضعیت حوزه علمیه میناب از همه شهرهای استان تاسف‌بارتر است اظهار داشت: حوزه علمیه میناب را با حوزه های مرکز استان مقایسه نمی کنم، بلکه شهرهای مانند بندرلنگه، پارسیان، قشم، بشاگرد، حاجی آباد و حتی از بخش سندرک هم از نظر ساختمانی وضعیت مطلوبی ندارد. 

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی با اشاره به اینکه می‌طلبد در این خصوص خیرین و بازاریان پای کار بیاییند افزود: به فکر مستمندان و فقرا شهر خود باشیم، فقیرهای در این شهر وجود دارد که شاید در سال در سفره آن‌ها گوشت پیدا نشود. 

وی در پایان افزود: درحال شناسایی فقرا در شهر میناب هستیم که نیازمند کمک همه مردم در این راه هستیم و نیاز است به این موضوع توجه جدی شود تا بتوانیم بخشی از این مشکلات را برطرف کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها