موج
کدخبر : ۳۶۵۷۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365737

امیرحسین‌ قاضی زاده هاشمی :

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مردم آن زمان آزار می بینند که مسئول به سیره و روش امام خمینی(ره) پایبند نباشد و این یک نوع فریاد ملت ایران است ؛ لذا باید به اهداف و آرمان ‌های انقلاب برگشته و آنچه مردم‌ می خواهند انجام دهیم.

به گزارش خبرگزاری موج، امیرحسین قاضی زاده هاشمی ، نایب رییس مجلس شورای اسلامی ،شب گذشته در جمع نمازگزاران‌ مسجد امام‌ شهر رفسنجان ضمن تبریک به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود: حاج قاسم بین خود و آرمان هایش صداقت داشت ،و راز محبوبیت ایشان صداقت و با مردم بودن این شهید است .

قاضی زاده هاشمی با اشاره به تشییع جنازه میلیونی سردار سلیمانی و مراسمات شهادت ایشان در دیگر نقاط جهان خاطرنشان‌ کرد: بعد از شهادت سپهبد سلیمانی نه ‌تنها ملت ایران بلکه مردم جهان برای حاج ‌قاسم مراسم یادبود باشکوه برگزار کردند و حتی کشورهای غیرمسلمان از شهادت سردار سلیمانی اندوهگین شدند به طوری که هند در بیش از ۷۰۰ شهر تشییع نمادین برای سپهبد شهید حاج ‌قاسم سلیمانی برگزار کردند و یاد او را گرامی داشتند.

 وی گفت: شاهد این هستیم که از یک سال گذشته مزار سپهبد شهید حاج ‌قاسم سلیمانی زیارتگاه عاشقان و دلدادگان نه تنها از سراسر کشور بلکه از خارج کشور و روستای قنات‌ ملک رابُر به زیارتگاه تبدیل شده است. و مطمئنا این روند زیارت مزار شهید افزایش خواهد یافت و کرمان ملجا تمام جریان مقاومت خواهد شد .

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با توجه به پایبندی مردم به انقلاب و راه امام  گفت: بعضی ها زمزمه می کنند آیا انقلاب و مسیری که انتخاب کرده و جلو آمدیم‌ درست است یا اشتباه، مردم اعتقادشان به انقلاب باقیمانده یا باقی نمانده است، وضعیت دینی و مذهبی مردم چگونه است؟ و دیگر زمزمه ها و گفته هایی که در فضای مجازی و رسانه ها و بین مردم بیان می شود.

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: مردم مشکلات زیادی دارند و از برخی شرایط ناراضی هستند و در برخی موارد میران امید کاهش پیدا کرده امّا مردم انقلاب را دوست دارند و پشیمان نشده اند.

قاضی زاده گفت : مردم به مسوولان خطاب دارند که "اگر بیش از ما پایبند به اصول دینی و انقلابی نیستید حداقل به اندازه ما باشید" آن ها می گویند در زندگی شخصی، در تفکر و نحوه اداره کشور به اصول ابتدایی حکمرانی خوب که پایه های آن که مردم داری، توجه به مستضعفان و برقراری عدالت است، توجه کنید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها